Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 08:19:44

У Чернігові відбулася акція проти підвищення вартості проїзду у міському транспорті. ФОТО

11.07.2013   21:54

11 липня у сквері імені Попудренка відбулася акція проти підвищення цін на проїзд у міському транспорті

На захід зібралися біля сотні учасників: представники політичних партій, громадських організацій, студенти, молодь. Організатори постіно наголошували на тому, що акція є громадською, але наявність прапорів політичних сил переконувало у протилежному. Можливо саме це і відлякувало простих перехожих, які проходили повз учасників заходу.

Спікери заходу у своїх виступах вимагали від діючої влади створити конкурентне середовище серед перевізників та власників транспортних маршрутів, відремонтувати тролейбуси та автобуси, а також припинити підвищувати ціни на проїзд.

Плакати учасників акції містили у собі гасла:  "Працюйте без відкатів", "Київ - 1.50, Чернігів - 2,25?", "Чернігівець не корова, досить його доїти!", "Влада, а ти забула, що в міст є громада?" і т.д.

По закінченню акції учасники прийняли резолюцію та призначили своїх представників на засідання Виконкому міської ради з розгляду питання підвищення вартості проїзду у міському транспорті.

До теми: Міський голова підтримує реформування транспортної мережі Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».