Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 03:58:11

Презентація календаря подій від Анни Романової

27.12.2012   11:17

По закінченню підсумкової прес-конференції мера Чернігова, його заступниця з гуманітарних питань, Анна Романова приступила до презентації календаря подій на 2013 рік. В ньому за її словами зібрані всі події, що заплановані у місті на весь наступний рік.

"Календар подій був виданий у минулому році, в цьому ми видали його у такій формі - настінний календар. Він буде цікавим закордонним партнерам, будь-якому туристу", - сказала заступниця мера з гуманітарних питань.

Вона зазначила, що презентує перші примірники календаря. Так би мовити "сигнальні" екземпляри.

"З усіх заходів, які відбуваються у нашому місті вибрали п'ять подій, які найбільш яскраві і найбільш привабливі для туристів і їх розмістили з точними датами проведення на 2013 рік. Якщо ви маєте такий календар, то вам дуже легко буде розібратися із подіями в Чернігові", - розповіла А.Романова.

На її думку календар стане у нагоді і представникам засобів масової інформації.

Подієвий календар буде в електронному та друкованому вигляді. Але продаватися він поки що не буде, бо немає комунального підприємства яке б могло це робити, але чиновники пообіцяли виробити схему їх поширення. А до тих пір цей календар буде презентом для закордонних партнерів, туристичних агентств, тощо. До речі в електронному вигляді його теж поки що немає у вільному доступі.

"У 2013 році ми звичайно будемо проводити заходи і включати їх до календаря 2014 року. І електронний і друкований календар буде поширюватися серед партнерів, серед сайтів і інформаційних ресурсів для того, щоб у нас з кожним роком з'являлося все більше і більше туристів", - пообіцяла А.Романова.

За її словами Чернігову не вистачає історичних фестивалів (Мстислав-фест, "Коровель", "Київська Русь" чомусь забулися). Тому у новому році планується виправити цей недолік. Серед тих заходів, що проводилися у 2012 році, до календаря подій включені музичні фестивалі Chernihiv Jazz Open, "Зелена сцена", "Романтік-фест", на якому планують встановити нові рекорди. Серед "новинок" були озвучені фестиваль до 23 лютого з історичною реконструкцією подій та фестиваль, присвячений відкриттю туристичного сезону, з пострілами з 13 гармати. Ще однією ідеєю, яку озвучила Анна Романова був конкурс "Міс туризм" (цікаво, це що? Конкурс краси серед туристів, чи якийсь інший конкурс краси?)

До речі, фотографії в календар подій збиралися у різних фотографів, але чомусь жодного з авторів не запросили на презентацію. Певно забулося. Як забулося про те, що авторам фотографій непогано було б презентувати хоча б по кілька екземплярів тих самих календарів подій. Так само не вистачило календарів і всім журналістам, що були на заході. Мабуть співпраця із ЗМІ для пані Романової виглядає якось "односторонньо" і лише "для галочки".

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року