Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 03:02:45

Про вивчення рівня задоволеності споживачів послуг, пов’язаних з вирішенням питань землекористування

17.11.2012   10:14Агенцiя

За результатами проведеного аналізу встановлено, що участь в анкетуванні взяли 65 споживачів послуг. Дослідження проводилося методом очного суцільного анонімного опитування.

55% опитуваних указали, що зверталися до міської ради щодо отримання дозволу на розробку документації із землеустрою на земельну ділянку; 22% зверталися щодо надання земельної ділянки у власність, оренду чи користування; 3% – щодо встановлення порядку користування земельною ділянкою; 7% – щодо поновлення договору оренди землі; 13% – щодо вирішення інших питань.

На питання “Чи задоволені Ви якістю послуг, які надавалися відділом комунальної власності в ході вирішення порушеного Вами питання?” 71% опитуваних відповіли “так”; 8% – “ні”; 12% зазначили, що їм важко визначитися; 9% вказали на інші варіанти. На питання “Вкажіть на чинники, які, на Вашу думку, є негативними при вирішенні питань землекористування”, 46% відсотків респондентів указали на тривалий термін, необхідний для вирішення порушеного питання; 19% – на наявність витрат, пов’язаних з вирішенням питання; 27% – на складність процедури; 9% вказали на інші можливі чинники.

На питання “Чи перевищував термін отримання послуги, пов’язаної з вирішенням питань землекористування, строки, передбачені чинним законодавством (30 календарних днів)?” 19% відсотків опитуваних відповіли “так”; 81% – дали відповідь “ні”.

На питання “Чи потребує результат послуги з порушеного Вами питання доповнення або уточнення?” 19% респондентів відповіли “так”; 81% вказали на відсутність необхідності в наданні доповнень або уточнень.

У результаті опрацювання анкет можна зробити наступні висновки: у більшості випадків при визначенні чинників, що негативно впливають на вирішення земельних питань, мешканці міста вказали на тривалість і складність процедури та необхідність додаткових матеріальних витрат. Але варто зазначити, що вказані чинники обумовлені вимогами чинного законодавства України, тому від отримання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо складання документів, які посвідчують право на земельну ділянку, до ухвалення рішення про передачу земельної ділянки у власність, оренду або користування проходить досить тривалий термін часу (від 3 і більше місяців). Адже за цей період споживачі послуг мають замовити виготовлення документації із землеустрою в суб’єкта господарювання, що має ліцензію на проведення землевпорядних робіт; оплатити вартість землевпорядних робіт; вирішити питання щодо погодження документації землеустрою та меж земельних ділянок.

Вирішити питання щодо спрощення процедури або скорочення тривалості оформлення прав на земельні ділянки міська рада не має можливості через відсутність відповідних повноважень та вимоги чинного законодавства України.

З метою зменшення відсотка споживачів, що потребують вирішення одного й того ж питання, або уточнення результату послуги, посадовими особами відділу комунальної власності буде продовжена робота щодо надання необхідних консультацій та роз’яснень безпосередньо у відділі, так і в приміщенні Центру надання адміністративних послуг відповідно до встановленого графіка чергування.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

 

 

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.