Як спрацювало міжрегіональне управління Міністерства юстиції на Чернігівщині?
Відбувся публічний звіт керівника Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції за 2020 рік.

Під час заходу були підведені підсумки роботи підпорядкованих органів юстиції за минулий рік та виділені основні досягнення установи.
Визначальною рисою 2020 року для Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), яке об’єднало Полтавську, Сумська та Чернігівську області, стала динаміка руху вперед.
Основні показники державної реєстрації актів цивільного стану:
У 2020 році спеціалісти органів державної реєстрації актів цивільного стану видали майже 21 тисячу свідоцтв про народження, на Чернігівщині – майже 6 тисяч.
До речі, майже кожне третє свідоцтво було видано фахівцями міжрегіонального управління у пологовому будинку.
Водночас, було надано понад 4,2 тисячі послуг щодо реєстрації місця проживання малюка одночасно з проведенням державної реєстрації народження дитини, на Чернігівщині – 1,5 тисячі.
Одним із важливих досягнень минулого року є успішний старт прогресивного сервісу «єМалятко» – прийнято понад 2,3 тисячі заяв на отримання комплексного сервісу, 800 – на Чернігівщині.
Реєстрація шлюбів: засвідчено стосунки понад 12,5 тисяч пар, на Чернігівщині – 3,6 тисячі. Водночас, неабиякою популярністю користувалася сучасна послуга «Шлюб за добу». Зменшити час на очікування та у скорочений термін провести церемонію одруження у Чернігівській області вирішили 617 пар.
У минулого року органи державної виконавчої служби забезпечили погашення заборгованості по аліментах у розмірі близько 650 мільйонів гривень, у тому числі на Чернігівщині – 164 мільйони гривень.
Завдяки масштабній щоденній роботі державних виконавців з початку 2020 року було стягнуто 44 мільйони гривень заборгованості по заробітній платі, на Чернігівщині – понад 26 мільйонів гривень.
Державна реєстрація нормативно-правових актів:
Торік Північно-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Суми) було зареєстровано 253 нормативно-правових акти, з них - Чернігівська область – 73.
З метою здійснення контролю за дотриманням суб'єктами нормотворення законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів міжрегіональним управлінням проведено 5046 перевірок, з них по Чернігівській області – 1726.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.