Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 липня, 16:02:31

«Електоральні настрої виборців 206 виборчого округу»

13.09.2012   14:01Агенцiя

Майже три чверті опитаних жителів електорального віку у виборчому окрузі №206 наразі планують взяти участь в голосуванні 28 жовтня 2012 року. Про це свідчать результати соціологічного опитування*, яке провів Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень.

Якби у найближчу неділю відбулись вибори Верховної Ради України, то 35,8% опитаних (з числа тих, хто готовий прийти на виборчі дільниці) віддали б свої голоси Владиславу Атрошенку, 12,8% – Станіславу Прокопенку, 9,7% – Володимиру Поліщуку, 8,5% – Олені Поповій та 6,4% – Ларисі Ясочко. При цьому не визначилися щодо кандидатури мажоритарника 17,7% респондентів, які готові взяти участь у голосуванні. Також, чітко відслідковується тенденція голосування за представника певної партії чи політичного об’єднання, навіть якщо кандидат від цієї сили  не проводить активної виборчої кампанії. Це, в певній мірі, справедливо для представників політичної партії «УДАР Віталія Кличка», Комуністичної партії Україні, політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

На питання «Якщо кандидат, за якого Ви збираєтесь проголосувати, з якихось причин не братиме участі у виборах по мажоритарному округу, то за кого у такому разі Ви б проголосували?» респонденти вказали, найбільший зиск від цього мали би Олена Попова (11,2% респондентів, готових взяти участь у голосуванні), Владислав Атрошенко (9,9%), Станіслав Прокопенко (8,2%) та Володимир Поліщук (8,0%). Майже половина (46,7%) з тих, хто планує прийти на виборчі дільниці, не змогли дати чіткої відповіді на це питання.

Відповідаючи на запитання «За якого кандидата ви б не проголосували у жодному разі?» 52,1% респондентів, які готові піти на вибори, не дали чіткої відповіді. Порівняно більше противників у Станіслава Прокопенка (18,3%) та Володимира Поліщука (9,6%).

Переважна більшість респондентів (53,3%) вважає, що найбільш активно виборчу кампанію в окрузі проводить Владислав Атрошекно. При розрахунках враховувалися голоси лише тих респондентів, які висловили готовність взяти участь в голосуванні 28 жовтня 2012 року.

Якби найближчим часом проводились вибори  до Верховної Ради України, то 20,5% опитаних жителів округу (з числа тих, хто готовий взяти участь у виборах)  віддали б свої голоси Партії Регіонів, 16,6% – ВО «Батьківщина», 14,2% – КПУ, 13,4% – УДАРу та 6,3% – «Україна – вперед». З тих опитаних, хто готовий взяти участь в голосуванні, не визначилось 14,7%.

*Опитування проводилося  з 4 по 11 вересня 2012 року на території Новозаводського району міста Чернігова, а також в Ріпкинського та Чернігівського районів (межі 206 виборчого округу). Методом анкетного опитування через інтерв’юерів було опитано 1100 виборців. Статистична похибка  дослідження не перевищує 3%. Структура опитаних респондентів за статевою та віковою ознаками відповідає структурі генеральної сукупності. Опитування проводилось на замовлення ТОВ ТРО «ЛІГА».

Запитання та відповіді респондентів у графічному вигляді

28 жовтня 2012 року відбудуться вибори до Верховної Ради України. Чи будете Ви особисто брати участь у голосуванні? (діаграма 1)

Скажіть, якби у найближчу неділю відбулись вибори Верховної Ради України, то за кого Ви б проголосували?(діаграма 2)

Якщо кандидат, за якого Ви збираєтесь проголосувати, з якихось причин не братиме участі у виборах по мажоритарному округу, то за кого у такому разі Ви б проголосували? (діаграма 3)

За якого кандидата Ви б не проголосували у жодному разі? (діаграма 4)

Хто з кандидатів, на Вашу думку, проводить найбільш активну виборчу кампанію? (діаграма 5)

Якби найближчим часом проводились вибори  до Верховної Ради України за яку партію Ви б проголосували? (діаграма 6)

ЧММГО "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень"

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 328 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 328 осіб 15:58

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 28 липня в області щеплено першою та другою дозою 139 354 людини.

В обласній раді засіданням бюджетної депутатської комісії розпочалася підготовка до пленарного засідання п’ятої сесії

В обласній раді засіданням бюджетної депутатської комісії розпочалася підготовка до пленарного засідання п’ятої сесії 10:29

27 липня за участі першого заступника голови обласної ради Ніни Лемеш відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів, яке провів її очільник Ярослав Куц.

На Чернігівщині понад 4 тисячі боржників не можуть переоформити майно

На Чернігівщині понад 4 тисячі боржників не можуть переоформити майно 10:21

Купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких. Адже для цього, окрім визначеного переліку документів, сторонам правочину забороняється мати борги, зокрема по сплаті аліментів.

На Красній площі може з'явитися знак, який забороняє парковку з 22:00 до 06:00 ранку

На Красній площі може з'явитися знак, який забороняє парковку з 22:00 до 06:00 ранку 10:14

На звернення міського голови Владислава Атрошенка до представників поліції з приводу дрифтерів на Красній площі, яке він озвучив на минулій нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради, відреагувала поліція.

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку. РОЗ'ЯСНЕННЯ

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку. РОЗ'ЯСНЕННЯ 10:09

Плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності , згідно визначення наданого у пп. 14.1.147 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).