Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 лютого, 03:23:16

Передвиборча благодійність на Чернігівщині стає різноманітнішою

17.07.2012   19:45Агенцiя

На Чернігівщині серед потенційних кандидатів в депутати широкою популярністю користується цікавий метод роботи з електоратом – благодійництво. За спостереженням Громадянської мережі ОПОРА, політична активність окремих суб’єктів виборчого процесу області направлена як на матеріальну підтримку окремих верств населення, так і на розвиток культурно-освітньої сфери.

Чернігівська область

Чернігівська область

Упродовж тривалого часу на території Прилуцького, Козелецького та Бобровицького районів Благодійним фондом Миколи Рудьковського (позапартійний депутат Чернігівської обласної ради) перманентно здійснюється робота за напрямами матеріально-технічного оснащення закладів освіти та медицини, а також збереження, відродження духовних та історичних пам'яток.

Схожим за своєю суттю до вищезгаданої організації є Благодійний фонд «Благовіст» Анатолія Мирошниченка (депутата обласної ради від Партії регіонів). Його діяльність поширюється на територію виборчого округу № 210, де працює згаданий Микола Рудьковський. Мирошниченко надає матеріальну допомогу як окремим громадянам, так і закладам соціальної сфери.

За повідомленням прес-служби чернігівського обласного осередку ВО «Свобода» у червні цього року під час зборів громади в смт Ладан (Прилуцький район) продуктові набори роздавали від імені відразу двох благодійних фондів: імені Миколи Рудьковського й Анатолія Мирошниченка одночасно.

14 червня відбулася презентація Благодійного фонду «Майбутнє Чернігова», який заснував Чернігівський міський голова Олександр Соколов (Партія регіонів). Місцеві експерти та журналісти розцінили цей крок як амбіційний замах пана Соколова на місце парламентарія.

«У липні ініціатор створення Фонду Олександр Соколов подарував відпочивальникам оздоровчого закладу «Дружба» музичний центр», – зазначено на офіційній сторінці фонду у мережі Facebook.

Разом з тим, метою створення Фонду «Майбутнє Чернігова», за словами Олександра Соколова, було «єднання громади заради Чернігова».

Культурно-розважальну програму для маленьких мешканців міста Чернігова організовує команда народного депутата України від фракції БЮТ – Валерія Дубіля. Останній є президентом Благодійного фонду «Європа».

Так, 11 липня представники ОПОРИ стали свідками навчально-розважальна програми для дітей мікрорайону, що відбулася по вул. П’ятницька. За словами аніматора, подібного роду акції проводяться щоденно на різних вулицях міста. Серед заходів були рухливі, інтелектуальні, а також творчі ігри. По закінченню деяких конкурсів визначалися переможці. Саме ці діти будуть навчатися в школі для обдарованих дітей Чернігова. Такий заклад, як повідомили організаторів свята, буде створений на початку вересня за кошти пана Дубіля. Така форма благодійності наразі є досить оригінальною в області.

Але, на думку Громадянської мережі ОПОРА, найбільш творчо до реалізації своїх прагнень покращати життя електоральних груп окремого виборчого округу підійшли депутат обласної ради від Партії регіонів Станіслав Прокопенко, а також позапартійний депутат обласної ради Владислав Атрошенко.

Так, на початку липня місцеві ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що вищезазначені політичні опоненти по округу № 206 вручили листоношам Чернігівського та Ріпкинського районів сертифікати на отримання велосипедів.

Отже, благодійні акції потенційних кандидатів в народні депутати на Чернігівщині проявляються в різних, іноді досить оригінальних, формах.

http://oporaua.org/news/1622-peredvyborcha-blagodijnist-na-chernigivshchyni-staje-riznomanitnishoju

Останні новини Чернігівщини

Архієпископа Білоцерківського Євстратія возведено в сан митрополита 21:29

Сьогодні 2 лютого, рішенням Синоду Православної Церкви України, створено нову Білоцерківську єпархію відокремленням від Київської єпархії

У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури 21:26

31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

 Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів

Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів 21:21

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу, які можуть свідчити про незаконне збагачення на 10 млн грн.

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році 21:18

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась підсумкова нарада під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Владислава Грюка.

Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів 21:10

Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.