Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 квітня, 13:02:44

Передвиборча благодійність на Чернігівщині стає різноманітнішою

17.07.2012   19:45Агенцiя

На Чернігівщині серед потенційних кандидатів в депутати широкою популярністю користується цікавий метод роботи з електоратом – благодійництво. За спостереженням Громадянської мережі ОПОРА, політична активність окремих суб’єктів виборчого процесу області направлена як на матеріальну підтримку окремих верств населення, так і на розвиток культурно-освітньої сфери.

Чернігівська область

Чернігівська область

Упродовж тривалого часу на території Прилуцького, Козелецького та Бобровицького районів Благодійним фондом Миколи Рудьковського (позапартійний депутат Чернігівської обласної ради) перманентно здійснюється робота за напрямами матеріально-технічного оснащення закладів освіти та медицини, а також збереження, відродження духовних та історичних пам'яток.

Схожим за своєю суттю до вищезгаданої організації є Благодійний фонд «Благовіст» Анатолія Мирошниченка (депутата обласної ради від Партії регіонів). Його діяльність поширюється на територію виборчого округу № 210, де працює згаданий Микола Рудьковський. Мирошниченко надає матеріальну допомогу як окремим громадянам, так і закладам соціальної сфери.

За повідомленням прес-служби чернігівського обласного осередку ВО «Свобода» у червні цього року під час зборів громади в смт Ладан (Прилуцький район) продуктові набори роздавали від імені відразу двох благодійних фондів: імені Миколи Рудьковського й Анатолія Мирошниченка одночасно.

14 червня відбулася презентація Благодійного фонду «Майбутнє Чернігова», який заснував Чернігівський міський голова Олександр Соколов (Партія регіонів). Місцеві експерти та журналісти розцінили цей крок як амбіційний замах пана Соколова на місце парламентарія.

«У липні ініціатор створення Фонду Олександр Соколов подарував відпочивальникам оздоровчого закладу «Дружба» музичний центр», – зазначено на офіційній сторінці фонду у мережі Facebook.

Разом з тим, метою створення Фонду «Майбутнє Чернігова», за словами Олександра Соколова, було «єднання громади заради Чернігова».

Культурно-розважальну програму для маленьких мешканців міста Чернігова організовує команда народного депутата України від фракції БЮТ – Валерія Дубіля. Останній є президентом Благодійного фонду «Європа».

Так, 11 липня представники ОПОРИ стали свідками навчально-розважальна програми для дітей мікрорайону, що відбулася по вул. П’ятницька. За словами аніматора, подібного роду акції проводяться щоденно на різних вулицях міста. Серед заходів були рухливі, інтелектуальні, а також творчі ігри. По закінченню деяких конкурсів визначалися переможці. Саме ці діти будуть навчатися в школі для обдарованих дітей Чернігова. Такий заклад, як повідомили організаторів свята, буде створений на початку вересня за кошти пана Дубіля. Така форма благодійності наразі є досить оригінальною в області.

Але, на думку Громадянської мережі ОПОРА, найбільш творчо до реалізації своїх прагнень покращати життя електоральних груп окремого виборчого округу підійшли депутат обласної ради від Партії регіонів Станіслав Прокопенко, а також позапартійний депутат обласної ради Владислав Атрошенко.

Так, на початку липня місцеві ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що вищезазначені політичні опоненти по округу № 206 вручили листоношам Чернігівського та Ріпкинського районів сертифікати на отримання велосипедів.

Отже, благодійні акції потенційних кандидатів в народні депутати на Чернігівщині проявляються в різних, іноді досить оригінальних, формах.

http://oporaua.org/news/1622-peredvyborcha-blagodijnist-na-chernigivshchyni-staje-riznomanitnishoju

Останні новини Чернігівщини

Увага! Тимчасові зміни у русі громадського транспорту! 12:27

Тролейбусні маршрути № 10 та №11 тимчасово (до усунення наслідків ракетного удару) не працюватимуть.

Вранці 17 квітня росіяни завдали 3 ракетних ударів по Чернігову. 12:18

"Наразі триває пошуково-рятувальна операція. Зараз вже можу казати про 9 загиблих, вбитих російськими терористами. Більше 20 поранених", - сказав в інтерв'ю телеканалу 1+1 начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 08:45

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

17 квітня: цей день в Україні і світі

17 квітня: цей день в Україні і світі 08:22

ДЕНЬ 784 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 784 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини