Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 05:58:00

Кому належать аптечні пункти в лікарнях Чернігова

27.12.2016   07:52Агенцiя

Майже у всіх медичних закладах працюють аптечні пункти, щоб не треба було далеко бігати, а відразу взяти те що лікар виписав і скоріше почати одужувати. Аптечні пункти в лікарнях це безпрограшний бізнес.

Ми вирішили проаналізувати які аптечні пункти знаходяться в Чернігівських лікарнях і кому вони належать. Для дослідження ми взяли “Чернігівську обласну лікарню”, “Чернігівську міську лікарню №1”, “Чернігівський обласний онкологічний диспансер”, Комунальний лікувально-профілактичний заклад “Чернігівська центральна районна лікарня”, для прикладу взяли ще і "Ніжинську центральну міську лікарню імені Миколи Галицького" Ніжинської міської ради.Лікарні відібрані за принципом найбільших замовників закупівель.


Ліки України

Почнемо з підприємства яке представлене в усіх вибраних нами закладах. Це комунальне підприємство Чернігівської обласної ради "Ліки України", керівник Варнавський Сергій Дмитрович, депутат обласної ради сьомого скликання від партії “Опозиційний блок”. Сергій Дмитрович співзасновник цілої низки Прилуцьких підприємств, але зараз працює на посаді директора КП “Ліки України”, до речі єдине підприємство, яке приймає участь в електронних торгівлях Prozorro. Зі слів Сергія Дмитровича “Ми приймаємо участь в Prozorro тільки тому, що керівники медичних закладів самі телефонують і просять зайти на торги, щоб вони відбулись. Бо інакше медичні заклади залишаться без медичних препаратів та ліків.”

У 2015 році КП “Ліки України” було задіяно в судовій справі проти ТОВ “Омега 555” яка діяла без відповідної ліцензії на оптову торгівлю лікарськими засобами та була постачальником лікарських засобів КП «Ліки України».

Під час досудового розслідування, було допитано в якості свідка начальника торгово-виробничого відділу КП «Ліки України» Чернігівської обласної ради, яка повідомила, що на час призначення на посаду начальника торгово-виробничого відділу, договір між ТОВ «ОМЕГА 555» та КП «Ліки України» ЧОР був вже укладений. Замовлення продукції здійснювалось за допомогою електронної пошти, або зв‘язавшись безпосередньо з менеджером ТОВ «ОМЕГА 555» по мобільному телефону.

Кримінальне провадження відносно посадових осіб КП “Ліки України” ЧОР закрите у зв’язку з відсутністю в їх діях складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.321-1 КК України – обіг фальсифікованих лікарських засобів.

На даний час КП “Ліки України” не має жодних правовідносин з ТОВ “Омега 555”.
 

ТОВ “Аптека№25 плюс” та ТОВ “Акбофарм”

До Варнавського на посаді директора КП “Ліки України” працювала Ковпак Наталія Іванівна, яка зараз очолює ТОВ "Аптека№25 плюс" та ТОВ "Фармацевтична фірма "Акбофарм". ТОВ "Аптека№25 Плюс" присутнє в КП “Чернігівська обласна лікарня” та ЧМЛ№1. В свою чергу ТОВ "Фармацевтична фірма "Акбофарм" присутня лише в “Чернігівській обласній лікарні”. Серед засновників ТОВ "Аптека №25 плюс" - син начальника СЕС Максим Донець, Мисник Наталія Володимирівна і Пономаренко Євген Олександрович. Та ж сама Мисник Н.П. є засновником ТОВ "Віні-2" разом з нею засновником є Калініченко Володимир Михайлович. Є фірма ТОВ "МІВІДА", яка розливає і продає мінеральну воду "Остреч".Засновники цього товариства  Пономаренко Олександр Євгенійович (син засновника Аптеки №25), Калініченко Ніна Микитівна (дружина засновника "Віні-2") та Фаль Володимир Петрович– головний лікар Чернігівської міської лікарні №2. Якщо врахувати що одну з дочок Володимира Петровича звуть Наталія, то зв'язок між ними стає очевидний.
 

ПП “Світ здоров'я ЗЖС”

Приватне підприємство “Світ здоров'я ЗЖС” представлене у ЧМЛ№1 та КЛПЗ ”Чернігівська районна центральна лікарня” Його керівники Сергеєва Антоніна Миколаївна та Зименко Микола Володимирович. В назві цього товариства“Світ здоров'я ЗЖС” ці два прізвища поєднує таємнича літера “Ж”, деякі люди кажуть що за цією літерою криється Жиденко Андрій Михайлович, наразі головний лікар Чернігівської обласної лікарні. Його дружина Чабан Тетяна Олексіївна до 2011 року була одним ззасновників цього підприємства.
На даний час Тетяна Олексіївна один з засновників ТОВ “Медик-Стар” яке згідно КВЕД також займається загальною медичною практикою, оптовою та роздрібною торгівлею фармацевтичними товарами.


ТОВ "Фірма "СНГ" та інші аптечні пункти

ТОВ "Фірма "СНГ", яке має своє представництво в усіх вибраних лікарнях окрім “Ніжинської міської лікарні” і лише один раз виходило на торги в ProZorro з Інститутом сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України на суму 4836,50грн. Його очолює незмінний керівник Нагайчук Василь Янкович, який в далекому минулому - 2002 році був представником партії “Єдність”.


ТОВ "Аптека№96" представлена у ЧМЛ№ 1. Її керівник Будник Ігор Богданович.


Аптека “Сальвія” представлена у ЧМЛ№ 1 її керівник Шенфельд Сергій Олегович.


ТОВ "ФФ "Лек-Віл" представлена у ЧМЛ№1 та “Центральній районній лікарні” її керівник Лебедев Володимир Володимирович, також йому належить ТОВ “Фармгарант”


ТОВ "Медінтех" представлена у “Чернігівському обласному онкологічному диспансері” її керівник Кулич Володимир Олексійович.


ТОВ "Ескулап" знаходиться у “Центральній районній лікарні”, керівник Темпчур Олександр Анатолійович.


ЗАТ "Аптека № 180" знаходиться у “Центральній районній лікарні”. Керівник Закидальська Тетяна Віталіївна балотувалась до Чернігівської обласної ради в 2015 році як представник політичної партії “Партії простих людей Сергія Капліна”. Раніше Тетяна Віталіївна була керівником ТОВ “Фармгарант” та ТОВ "Аптека№ 25 Плюс".


Аптечний ринок та ринок ліків дуже цікавий та заплутаний і розібратись в ньому дуже важко навіть з тими відкритими реєстрами що існують. Багато підприємств пов’язані між собою керівниками або засновниками.
Данні отримані за допомогою аналітичної платформи YouControl та даних у вільному доступі мережі Internet.
Дослідження проведене ЧОГО “Центр політичних студій та аналітики” в рамках проекту "Забезпечення ефективних медичних витрат" за фінансової підтримки програмної ініціативи "Громадське здоров`я" міжнародного фонду "Відродження".

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою 20:06

Співробітники Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю викрили 34-річного мешканця Чернігова, який розповсюджував наркотики шляхом «закладок».

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення 19:59

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов прокуратури, заявлений в інтересах Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу 19:48

Все більше клієнтів команди постачальників ТВІЙ ГАЗЗБУТ, до якої входить ТОВ «Чернігівгаз Збут», користується можливістю сплачувати за електричну енергію та її розподіл через постачальника.

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні 19:44

Нова пошта розпочинає проєкт реновації відділень по всій Україні, як поштових, так і вантажних, щоб надати можливість українському бізнесу працювати під час війни та підвищити комфорт для своїх клієнтів.

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців...

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців... 19:40

Ще 361 особу залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 653 -скеровано на професійне навчання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини