Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 14:41:30

Рейтинг губернаторів: Куліча радує зростання промисловості

17.09.2016   13:47Агенцiя

"Ділова Столиця" підводить підсумки розвитку регіонів у першому півріччі. Порівнюються показники мирних регіонів (без окупованого Криму і наполовину окупованого Донбасу) по 24 суспільно значущим критеріям.

Чернігівщина залишається несподіваним лідером по динаміці промисловості: зростання на 12% за результатами півріччя і на 9,9% за сім місяців в порівнянні з аналогічними періодами минулого року. Найкращі темпи показують машинобудування, металургійне виробництво, текстильна промисловість і харчопром. Також область зберегла перше місце як має найменшу частку працівників, відправлених у неоплачувані відпустки.

З іншого боку, Чернігівщину тягнуть вниз не тільки демографічні показники. У неї найгірша динаміка експорту (падіння на 36,4% в порівнянні з січнем-червнем 2015), найбільша частка працівників, які отримують зарплату в межах мінімальної, третє знизу місце за обсягами будівельних робіт, четверте знизу - по динаміці роздрібної торгівлі та по рівню бюджетних боргів перед підприємствами ЖКГ. В цілому з 24 критеріїв по 17 область має показники нижчі за середні, що і зумовило передостаннє місце в рейтингу губернатора Валерія паски (-61 бал).

http://www.dsnews.ua/temy_nomerov/reyting-gubernatorov-chast-iii-11092016190200

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини