Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 22:11:57

ЗНО-2016: особливості, реєстрація, графік проведення

21.12.2015   13:36Агенцiя

Затверджено Календарний план підготовки та проведення ЗНО в 2016 році, яким визначено дати проведення тестування з кожного навчального предмета, а також дати проведення основних заходів.

devochki

devochki

Основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня та триватиме до 17 червня.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як iз чотирьох навчальних предметів. Усі тести, винесені на ЗНО-2016, будуть однорівневі.

До програми проведення ЗНО включено тести з 12 навчальних предметів:
Українська мова і література    5 травня (четвер)
Математика    11 травня (середа)
Історія України    13 травня (п’ятниця)
Російська мова    3 червня (п’ятниця)
Іспанська мова    6 червня (понеділок)
Англійська мова    7 червня (вівторок)
Німецька мова    8 червня (середа)
Французька мова    9 червня (четвер)
Біологія    10 червня (п’ятниця)
Фізика    13 червня (понеділок)
Географія    15 червня (середа)
Хімія    17 червня (п’ятниця)

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (період ХХ - початок ХХІ століття) будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Тестування у 2016 році проводитиметься за програмами ЗНО, затвердженими минулого року.

Подання реєстраційних документів особами, які проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання, розпочнеться 1 лютого та триватиме до 4 березня.

До 18 березня в учасників ЗНО буде можливість внесення змін до реєстраційних даних.

Порядок реєстрації, яким буде визначено процедуру та умови проведення реєстрації осіб для участі у ЗНО буде затверджено окремим наказом Українського центру оцінювання якості освіти у грудні 2015 року.

Обробка бланків відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасників зовнішнього тестування з української мови та літератури, математики та історії України здійснюватиметься з 6 травня до 26 травня 2016 року.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України відбудеться не пізніше 26 травня 2016 року, з інших предметів – не пізніше 25 червня 2016 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики та історії України розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів, з інших предметів – починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 14 червня до 4 липня 2016 року. Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 8 липня 2016 року.

Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт.

Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результати ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100-200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

Учасники ЗНО, які не матимуть результатів ЗНО (отримають результат «не склав») з навчальних предметів, що визначені МОН України як обов’язкові, до проходження ЗНО з інших навчальних предметів не допускатимуться.

Учасники тестування, які не подолають «поріг» з інших предметів, не зможуть використати результати ЗНО з цих предметів для вступу до ВНЗ.
 
З метою відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні буде проведено пробне зовнішнє оцінювання з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2016 році.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб:
• 2 квітня 2016 року - українська мова і література;
• 9 квітня 2016 року – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, російська мова, французька мова.

Реєстрація на пробне ЗНО 2016 року триватиме з 5 січня до 30 січня 2016 року.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться на платній основі. Вартість визначається Українським центром оцінювання якості освіти і становить цього року 111 грн.

Реєстрація на пробне незалежне оцінювання здійснюється тільки в он-лайн режимі на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти http//:kievtest.org.ua.  
 


Іллєнко Ю.М, методист відділу моніторингу якості освіти та ЗНО

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини