Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 травня, 03:30:26

Чернігівська обласна організація Партії регіонів підтверджує статус провідної політичної сили області

22.03.2012   12:35

На всіх останніх позачергових регіональних виборах представники Партії регіонів перемогли впевнено, чесно і прозоро.

В Україні 18 березня поточного року відбулися позачергові вибори 1 міського, 50 сільських, 7 селищних голів. На Чернігівщині у селі Безуглівка Ніжинського району впевнено перемогла представник Партії регіонів Людмила Андрусенко. Свою довіру їй висловили 77,7 відсотки виборців. 

"Партія регіонів набагато більшою мірою, ніж опозиція зацікавлена в тому, щоб вибори пройшли чесно, прозоро і відкрито, з дотриманням усіх демократичних стандартів", - сказав прем'єр-міністр Микола Азаров на 13-му з'їзді Партії регіонів 17 березня.

Рівень підтримки кандидатів від Партії регіонів в Чернігівський області на місцевих виборах у жовтні 2011 - березні 2012 коливався від 44% (під час виборів Жадівського сільського голови Семенівського району) до 93,3% (під час обрання депутата Корюківської районної ради).

У січні-лютому 2012 р. в Україні проходили позачергові вибори депутатів місцевих рад усіх рівнів, а також сільських, селищних і міських голів. Тоді у 17 населених пунктах, де вони відбулися, Партія регіонів перемогла в 15, тобто в абсолютній більшості.

Результати позачергових регіональних виборів - індикатор рівня довіри населення до провідної політичної сили. Це показник реального, а не намальованого окремими купленими соціологами, рейтингу. Партія регіонів в умовах боротьби завжди мобілізується. Настрої громадян - дуже мінливі. Вони можуть критикувати партію влади, проте у результаті віддають свої голоси на користь стабільності та підвищення добробуту, розуміючи, що опоненти-демагоги просто не здатні вивести державу з кризи.

Президент України Віктор Янукович, виступаючи на 13-му з'їзді Партії регіонів, поставив завдання: "Вибори повинні проходити в чесній боротьбі, згідно з буквою і духом виборчого законодавства, з дотриманням принципів демократії та рівності участі у виборчому процесі".

Саме таким і був головний критерій позачергових регіональних виборів на Чернігівщині.

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини