Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 00:39:05

Чернігівська обласна організація Партії регіонів підтверджує статус провідної політичної сили області

22.03.2012   12:35

На всіх останніх позачергових регіональних виборах представники Партії регіонів перемогли впевнено, чесно і прозоро.

В Україні 18 березня поточного року відбулися позачергові вибори 1 міського, 50 сільських, 7 селищних голів. На Чернігівщині у селі Безуглівка Ніжинського району впевнено перемогла представник Партії регіонів Людмила Андрусенко. Свою довіру їй висловили 77,7 відсотки виборців. 

"Партія регіонів набагато більшою мірою, ніж опозиція зацікавлена в тому, щоб вибори пройшли чесно, прозоро і відкрито, з дотриманням усіх демократичних стандартів", - сказав прем'єр-міністр Микола Азаров на 13-му з'їзді Партії регіонів 17 березня.

Рівень підтримки кандидатів від Партії регіонів в Чернігівський області на місцевих виборах у жовтні 2011 - березні 2012 коливався від 44% (під час виборів Жадівського сільського голови Семенівського району) до 93,3% (під час обрання депутата Корюківської районної ради).

У січні-лютому 2012 р. в Україні проходили позачергові вибори депутатів місцевих рад усіх рівнів, а також сільських, селищних і міських голів. Тоді у 17 населених пунктах, де вони відбулися, Партія регіонів перемогла в 15, тобто в абсолютній більшості.

Результати позачергових регіональних виборів - індикатор рівня довіри населення до провідної політичної сили. Це показник реального, а не намальованого окремими купленими соціологами, рейтингу. Партія регіонів в умовах боротьби завжди мобілізується. Настрої громадян - дуже мінливі. Вони можуть критикувати партію влади, проте у результаті віддають свої голоси на користь стабільності та підвищення добробуту, розуміючи, що опоненти-демагоги просто не здатні вивести державу з кризи.

Президент України Віктор Янукович, виступаючи на 13-му з'їзді Партії регіонів, поставив завдання: "Вибори повинні проходити в чесній боротьбі, згідно з буквою і духом виборчого законодавства, з дотриманням принципів демократії та рівності участі у виборчому процесі".

Саме таким і був головний критерій позачергових регіональних виборів на Чернігівщині.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.