Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 09:01:41

Чернігівська обласна організація Партії регіонів підтверджує статус провідної політичної сили області

22.03.2012   12:35

На всіх останніх позачергових регіональних виборах представники Партії регіонів перемогли впевнено, чесно і прозоро.

В Україні 18 березня поточного року відбулися позачергові вибори 1 міського, 50 сільських, 7 селищних голів. На Чернігівщині у селі Безуглівка Ніжинського району впевнено перемогла представник Партії регіонів Людмила Андрусенко. Свою довіру їй висловили 77,7 відсотки виборців. 

"Партія регіонів набагато більшою мірою, ніж опозиція зацікавлена в тому, щоб вибори пройшли чесно, прозоро і відкрито, з дотриманням усіх демократичних стандартів", - сказав прем'єр-міністр Микола Азаров на 13-му з'їзді Партії регіонів 17 березня.

Рівень підтримки кандидатів від Партії регіонів в Чернігівський області на місцевих виборах у жовтні 2011 - березні 2012 коливався від 44% (під час виборів Жадівського сільського голови Семенівського району) до 93,3% (під час обрання депутата Корюківської районної ради).

У січні-лютому 2012 р. в Україні проходили позачергові вибори депутатів місцевих рад усіх рівнів, а також сільських, селищних і міських голів. Тоді у 17 населених пунктах, де вони відбулися, Партія регіонів перемогла в 15, тобто в абсолютній більшості.

Результати позачергових регіональних виборів - індикатор рівня довіри населення до провідної політичної сили. Це показник реального, а не намальованого окремими купленими соціологами, рейтингу. Партія регіонів в умовах боротьби завжди мобілізується. Настрої громадян - дуже мінливі. Вони можуть критикувати партію влади, проте у результаті віддають свої голоси на користь стабільності та підвищення добробуту, розуміючи, що опоненти-демагоги просто не здатні вивести державу з кризи.

Президент України Віктор Янукович, виступаючи на 13-му з'їзді Партії регіонів, поставив завдання: "Вибори повинні проходити в чесній боротьбі, згідно з буквою і духом виборчого законодавства, з дотриманням принципів демократії та рівності участі у виборчому процесі".

Саме таким і був головний критерій позачергових регіональних виборів на Чернігівщині.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині стартував проєкт з обміну старих ламп розжарювання на нові економні LED-лампи

На Чернігівщині стартував проєкт з обміну старих ламп розжарювання на нові економні LED-лампи 08:51

Сьогодні в Україні розпочав роботу проєкт з обміну ламп розжарювання на сучасні світлодіодні, що дозволить підвищити ефективність споживання електроенергії населенням. Наразі на території Чернігівщини він доступний поки що для жителів обласного центру. Втім, незабаром його географія розшириться на райони та територіальні громади регіону. Загалом області передбачено виділити 390 тис. ламп.

31 січня: Цей день в Україні та в світі

31 січня: Цей день в Україні та в світі 08:45

ДЕНЬ 342 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 342 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівські журналісти дізналися лайфхаки мобільної зйомки 13:04

Секрети та лайфхаки фото- і відео зйомки на мобільний телефон розказала чернігівським журналістами відома фотографиня Iren Brynza.

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ 12:59

Держава не виконує зобов'язання щодо компенсації різниці в тарифах, заявили в Асоціації міст України.