Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 00:24:37

Рейтинг найпоширеніших форм роботи із виборцями

08.09.2015   12:07Агенцiя

Потенційні учасники місцевих виборів розпочали свої виборчі кампанії ще до офіційного старту виборчого процесу.

КВУ склав рейтинг найпоширеніших форм роботи із виборцями, які використовували місцеві організації політичних партій та потенційні кандидати впродовж червня-серпня 2015 року.

Серед найпоширеніших форм роботи із виборцями – розміщення матеріалів на носіях зовнішньої реклами (білборди) та в ЗМІ. Такі форми роботи стали основними відразу у 15 областях України. Менш поширеною формою стало встановлення агітаційних наметів. Їх використання було зафіксовано у 18 областях, у 10 з яких використосувалось часто.

Іншою формою стало проведення концертів, вистав та спортивних змагань. Такі випадки було помічено у 18 областях із частим використанням у 7 з них. Ще однією формою роботи із виборцями було визначено організацію масових заходів (мітинги, демонстрації, пікети). Такі форми мали місце у 19 областях, проте лише у 2 областях використовувались часто.

Серед найменш поширених форм – проведення публічних дебатів, дискусій, круглих столів та прес-конференцій. Такі випадки було помічено у 13 областях, проте в жодній з них вони не використовувались часто. Це свідчить про те, що політичні партії та потенційні кандидати наразі не ведуть змістовної роботи із виборцями і зосередились на поширенні власних ідей через менш конструктивні форми роботи.

Комітет виборців України також виділив 7 регіонів, де вже зараз має місце висока конкурентність серед потенційних учасників місцевих виборів, що може призвести до масових порушень виборчого законодавства і втрати контролю з боку правоохоронних органів. Серед таких регіонів: Дніпропетровськ, Харків, Ужгород, Львів, Київ та його міста-супутники та Полтава.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.