Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 14:32:51

Рейтинг найпоширеніших форм роботи із виборцями

08.09.2015   12:07Агенцiя

Потенційні учасники місцевих виборів розпочали свої виборчі кампанії ще до офіційного старту виборчого процесу.

КВУ склав рейтинг найпоширеніших форм роботи із виборцями, які використовували місцеві організації політичних партій та потенційні кандидати впродовж червня-серпня 2015 року.

Серед найпоширеніших форм роботи із виборцями – розміщення матеріалів на носіях зовнішньої реклами (білборди) та в ЗМІ. Такі форми роботи стали основними відразу у 15 областях України. Менш поширеною формою стало встановлення агітаційних наметів. Їх використання було зафіксовано у 18 областях, у 10 з яких використосувалось часто.

Іншою формою стало проведення концертів, вистав та спортивних змагань. Такі випадки було помічено у 18 областях із частим використанням у 7 з них. Ще однією формою роботи із виборцями було визначено організацію масових заходів (мітинги, демонстрації, пікети). Такі форми мали місце у 19 областях, проте лише у 2 областях використовувались часто.

Серед найменш поширених форм – проведення публічних дебатів, дискусій, круглих столів та прес-конференцій. Такі випадки було помічено у 13 областях, проте в жодній з них вони не використовувались часто. Це свідчить про те, що політичні партії та потенційні кандидати наразі не ведуть змістовної роботи із виборцями і зосередились на поширенні власних ідей через менш конструктивні форми роботи.

Комітет виборців України також виділив 7 регіонів, де вже зараз має місце висока конкурентність серед потенційних учасників місцевих виборів, що може призвести до масових порушень виборчого законодавства і втрати контролю з боку правоохоронних органів. Серед таких регіонів: Дніпропетровськ, Харків, Ужгород, Львів, Київ та його міста-супутники та Полтава.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.