Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 березня, 00:09:08

Рейтинг найпоширеніших форм роботи із виборцями

08.09.2015   12:07Агенцiя

Потенційні учасники місцевих виборів розпочали свої виборчі кампанії ще до офіційного старту виборчого процесу.

КВУ склав рейтинг найпоширеніших форм роботи із виборцями, які використовували місцеві організації політичних партій та потенційні кандидати впродовж червня-серпня 2015 року.

Серед найпоширеніших форм роботи із виборцями – розміщення матеріалів на носіях зовнішньої реклами (білборди) та в ЗМІ. Такі форми роботи стали основними відразу у 15 областях України. Менш поширеною формою стало встановлення агітаційних наметів. Їх використання було зафіксовано у 18 областях, у 10 з яких використосувалось часто.

Іншою формою стало проведення концертів, вистав та спортивних змагань. Такі випадки було помічено у 18 областях із частим використанням у 7 з них. Ще однією формою роботи із виборцями було визначено організацію масових заходів (мітинги, демонстрації, пікети). Такі форми мали місце у 19 областях, проте лише у 2 областях використовувались часто.

Серед найменш поширених форм – проведення публічних дебатів, дискусій, круглих столів та прес-конференцій. Такі випадки було помічено у 13 областях, проте в жодній з них вони не використовувались часто. Це свідчить про те, що політичні партії та потенційні кандидати наразі не ведуть змістовної роботи із виборцями і зосередились на поширенні власних ідей через менш конструктивні форми роботи.

Комітет виборців України також виділив 7 регіонів, де вже зараз має місце висока конкурентність серед потенційних учасників місцевих виборів, що може призвести до масових порушень виборчого законодавства і втрати контролю з боку правоохоронних органів. Серед таких регіонів: Дніпропетровськ, Харків, Ужгород, Львів, Київ та його міста-супутники та Полтава.

Останні новини Чернігівщини

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 - Денис Шмигаль

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 - Денис Шмигаль 17:48

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль оголосив про початок третьої хвилі пандемії коронавірусу в Україні, яка може призвести до введення чергового локдауну.

Про публічні фінанси

Про публічні фінанси 17:28

Бюджетні кошти в радах громад - як формуються та витрачаються - перебували в центрі уваги під час друго заняття семінару "Організація роботи територіальної громади", що призначається для старост, депутатів та працівників апарату Михайло Коцюбинської седищної ради.

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин 17:14

Судитимуть учасників злочинних угруповань, у яких вилучили понад 170 кг психотропних та наркотичних речовин.

Виявлено 167 нових випадків COVID-19

Виявлено 167 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 березня в області зафіксовано 167 нових випадків COVID-19.

У Чернігові більшість строковиків в перші місяці служби йдуть на контракт

У Чернігові більшість строковиків в перші місяці служби йдуть на контракт 16:59

Про призов на строкову службу, стан здоров’я призовників, допомогу військовим пенсіонерам та територіальну оборону кореспонденту АрміяInform розповів військовий комісар Чернігівського міського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олег Гончарук.