Результати опитування про місцеві вибори (серпень 2015)
Загальні відомості про дослідження: Місце проведення: м. Чернігів; Виконавець: Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень; Час проведення: 15-20 серпня 2015 року;
Загальні відомості про дослідження:
Місце проведення: м. Чернігів;
Виконавець: Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень;
Час проведення: 15-20 серпня 2015 року;
Метод дослідження: вибіркове анкетне опитування через інтерв’юерів;
Спосіб формування вибірки: багатоступенева пропорційна стохастична (випадкова) вибірка з урахуванням статево-вікової структури населення м. Чернігова;
Інтерв’юери: 31 чоловік, які працювали паралельно з метою забезпечення вірогідності та достовірності результатів;
Кількість опитаних респондентів: 820 чол.;
Похибка дослідження: 3,5%



[1] - Різниця між сумою відсотків відповідей "Позитивно" та "Скоріше позитивно, ніж негаивно" та сумою відсотків відповідей "Негативно" та "Скоріше негативно, ніж позитивно".
Чи збираєтесь Ви голосувати на виборах до Чернігівської міської ради, які мають відбутися 25жовтня 2015 року?


[2] - сумарна кількість респондентів, які у попередньому питанні вибрали варіанти відповідей "Точно, ТАК (повністювпевнений)", "Скоріше, ТАК (мабуть, напевно)", "Скоріше, НІ (мабуть,напевно)", "Ще не вирішив", "Важко відповісти".




[3] - сумарна кількість респондентів, які у попередньому питанні вибрали варіанти відповідей "Точно, ТАК (повністю впевнений)", "Скоріше, ТАК (мабуть, напевно)", "Скоріше, НІ (мабуть, напевно)", "Ще не вирішив", "Важко відповісти".



Джерело "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень"
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.