Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 04:49:56

Більшість чернігівців не знають свого депутата в міськраді та скоріше проголосують за партійну прив’язку кандидата – результати опитування

19.06.2015   06:45Агенцiя

Соціологічне опитування проводилося Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень на замовлення ТОВ "Ліга" у місті Чернігові.

Згідно з результатами дослідження, проведеного у травні-червні 2015 року, більшість респондентів незадоволені результатами Революції Гідності в Чернігові, переконані в корумпованості міської влади, негативно ставляться до можливості Олександра Соколова вчергове балотуватися на посаду міського голови, в своїх же політичних вподобаннях більшість чернігівців надають перевагу Блоку Петра Порошенка та Владиславу Атрошенко.

При цьому варто зазначити, що більшість чернігівців досі не визначилися зі своїми політичними вподобаннями. Відповідаючи на питання щодо наявності корупції в Чернігівській міській владі, левова частка опитаних вважають, що такі прояви є. Поряд з тим незначна частина з них не вбачають у діях міських владців корупційної складової.

 

Також більша частина респондентів незадоволені результатами Революції Гідності в Чернігові при тому, що близько чверті з них так і не змогли визначитися з відповіддю. «Так» або «Скоріше так» відповіли лише 13,1% опитаних, натомість «Ні» та «Скоріше ні», - 60,6% опитаних.

 Опитані чернігівці, в своїй більшості, не бачать Олександра Соколова в кріслі міського голови та вважають, що йому не варто балотувати у цьому році. Сумарна кількість відповідей «Точно так» та «Скоріше так» - 25,9%, а «Скоріше ні» та «Точно ні», - 61,7%.

А серед відповідей на питання щодо участі у виборчих перегонах Владислава Атрошенка, зважаючи на нещодавню заяву останнього про можливість балотуватися на посаду міського голови, позитивна динаміка переважає над негативною. При цьому близько чверті респондентам було важко відповісти на поставлене питання. Сукупна кількість «Точно позитивно» та «Скоріше позитивно»- 43%; «Скоріше негативно» та «Точно негативно» - 31,3%. Не визначилися із відповіддю 25,7% опитаних.

Перші три фаворита, за яких, за словами респондентів, вони б віддали свій голос на найближчих виборах міського голови є ВладиславАтрошенко, Олександр Соколов та Валерій Дубіль. Причому, серед тих, хто визначився з кандидатом рейтинг Владислава Атрошенка - 34,4%. Його найближчий опонент Олександр Соколов має 19,5% підтримки серед тих, хто визначився з кандидатом. Народний депутат Валерій Дубіль отримав би 15,9% голосів (серед тих, хто визначився з кандидатом).

Більша частина респондентів не змогли назвати свого мажоритарного представника в міськраді, однак п’ята частина опитаних таки змогла відповісти на це питання.

Левова частка опитаних не визначилася із власними політичними вподобаннями в контексті голосування за партію на наступних виборах до міської ради. Однак Блок Петра Порошенка лідирує у цьому зрізі.

Також найбільша частина з тих, хто визначився з відповіддю, проголосує за представника вподобаної партії в мажоритарному окрузі (в разі збереження мажоритарної складової у виборчій системі).

Опитування проводилося ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» на замовлення ТРО «ЛIГА».
Аудиторія: населення м. Чернігова старше 18 років.
Вибірка репрезентативна за віком, статтю, місцем (районом у місті) проживання.
Вибіркова сукупність: 627 респондентів.
Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face).
Помилка репрезентативності дослідження: не більше 4%.
Терміни проведення дослідження:травень-червень 2015 р.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу 15:41

З початку 2022 року за сприяння служби зайнятості області на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» було працевлаштовано 18 безробітних.

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня 11:07

За 15-17 серпня групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 48 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 511 таких предметів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:05

Інформція про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 серпня по 8:00 18 серпня 2022 року

Громади Чернігівщини запрошують до участі в програмі

Громади Чернігівщини запрошують до участі в програмі "Кроки для спеціалістів" 10:51

Просторове планування, мобільність, управління відходами, підтримка бізнесу – нові навчальні можливості для громад від U-LEAD

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини