Щодо скасування пільг окремим категоріям громадян відповідно до змін чинного законодавства
Законом України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" від 28 грудня 2014 року № 76-VІІІ внесено до окремих законів України зміни, якими передбачено:
З 01 січня 2015 року:
- скасування пільг на придбання твердого палива особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 4 (Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»);
- виключення положень щодо права шахтарів та пенсіонерів на компенсацію за оплату електроенергії, природного газу та центрального опалення житла, а також на забезпечення вугіллям відповідно до статті 48 Гірничого закону України.
З 01 червня 2015 року:
- вилучення із законів права окремих категорій громадян на пільговий проїзд. При цьому, буде збережено таке право для інвалідів війни І та ІІ групи, учасників бойових дій, ветеранів військової служби, інвалідів І та ІІ групи, дітей-інвалідів, осіб, які супроводжують інваліда І групи.
З 01 липня 2015 року:
- надання окремим категоріям громадян пільг з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, на придбання твердого палива, скрапленого газу з урахуванням рівня доходів сім’ї пільговика (якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу).
Мінсоцполітики розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї», який опрацьовується заінтересованими центральними органами виконавчої влади та соціальними партнерами.
Крім цього, Законом України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи бюджетних відносин» (набрав чинності з 01.01.2015) внесено зміни до статті 201 Бюджетного кодексу України, згідно з якими до переліку осіб, яким за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам надаються передбачені законодавством пільги, включено осіб, звільнених зі служби цивільного захисту за віком, через хворобу, або за вислугою років та які стали інвалідами під час виконання службових обов’язків.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.
Учениця з Коропа здобула диплом ІІ ступеня на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології 10:36
Успіхи чернігівських школярів на всеукраїнському рівні вкотре доводять, що наполегливість допомагає долати будь-які виклики.