Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 02:36:22

Депутатський медіа-зріз. Січень

13.02.2014   18:24Агенцiя

У продовж декількох останніх місяців політична тематика стала превалювати не тільки на майданах та площах країни, а і відповідно на шпальтах друкованих та Інтернет ЗМІ.

Навіть ті видання, котрі за звичкою писали про чергові «напади» чупакабри на приватні обійстя, тепер переповнені новинами з євро- та антимайданів.

У зв'язку з цим ми вирішили започаткувати рубрику актуальних медіа-зрізів.

І перший такий зріз стосуватиметься народних депутатів. Обраних від чернігівських округів або закріплених партіями за регіоном.

Побіжно перечитавши / переглянувши / передивившись найпопулярніші обласні (районки тут не враховані) видання Чернігівщини, ми дізнатися про те, хто ж з «наших нардепів» найчастіше перебував в центрі уваги регіональних ЗМІ.

Оцінювалась не просто кількість матеріалів.

Згадали про нардепа — 1 бал, інтерв'ю чи коментар — маєш вже 2 бали. Ну, а іміджевий матеріал — наприклад, величенька стаття з цитатами та «болісними» перейманнями про український народ — уже 3 бали.

Критичні матеріали не враховувались. Про це колись окремо.

Як бачимо, у цьому своєрідному змаганні «переміг» народний депутат Валерій Дубіль.

Чому так? На нашу думку, визначним фактором тут став майдан. Нардеп долучався до більшості опозиційних заходів.

По-друге, один з популярних сайтів просто завалений інформацією про народного депутата Дубіля. Ще трохи — і стенограми писати можна!


http://cntime.cn.ua/chas-analitika/deputatskyi-media-zriz-sichen.html

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 178 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 178 нових випадків COVID-19 19:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 20 жовтня в області зафіксовано 178 нових випадків COVID-19. Зокрема 118 — у Чернігівському районі (в тому числі 69 — у Чернігові), 54 — у Ніжинському, по 2 — у Новгород-Сіверському, Корюківському та Прилуцькому районах. 76 захворілих госпіталізовані

Чернігівська область залишається в «помаранчевій» зоні. Поки що

Чернігівська область залишається в «помаранчевій» зоні. Поки що 19:45

Таке рішення прийняла сьогодні Державна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні взяли заступники голови ОДА Дмитро Синенко та Жанна Шерстюк.

Через перекриття руху на вул. Івана Мазепи в роботу громадського транспорту вносяться тимчасові зміни

Через перекриття руху на вул. Івана Мазепи в роботу громадського транспорту вносяться тимчасові зміни 19:15

На період проведення ремонтних робіт, під час перекриття руху автотранспорту в м. Чернігові на ділянці вул. Івана Мазепи від Площі Перемоги до вул. Музичної з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня (схема додається), вносяться наступні тимчасові зміни в роботу громадського транспорту м. Чернігова:

Початок осінніх канікул у школах Чернігова - з 25 жовтня

Початок осінніх канікул у школах Чернігова - з 25 жовтня 19:08

На виконання доручення чернігівського міського голови управління освіти міської ради проводило опитування серед батьків учнів закладів загальної середньої освіти Чернігова щодо дати осінніх канікул.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 17:29

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.