Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 07:42:35

Кредит взяти – не проблема, як його повертати?

27.09.2013   16:02Агенцiя

Знов про тролейбуси. Питання порядку денного пленарного засідання 33 сесії міської ради "Про залучення коштів під державні гарантії на реалізацію проекту соціально-економічного розвитку з оновлення рухомого складу тролейбусного парку м. Чернігів" само по собі викликає задоволення.

Зношеність парку тролейбусів становить 81%. Тим більше, до 50 відсотків цього проекту планує фінансувати Кабінет Міністрів України.

У цих умовах придбання 21 тролейбуса у рамках реалізації проекту стало  б добрим поштовхом як для розвитку тролейбусного парку, так і підвищення якості обслуговування, за що боролась громада міста як під час підготовки проведення громадських слухань, так і на обговореннях у міському палаці культури, бо слухань як таких не було.

Tertilov

Чому тоді відповідальні працівники міськради не мали чіткого плану дій по цьому питанню? Чому не вийшли до громади  з конкретними пропозиціями під час громадських обговорень.? Тоді було б зрозуміло питання підвищення тарифів на регулярні тролейбусні перевезення при наявності конкретних пропозицій по заміні парку тролейбусів, підвищенню культури та якості перевезень.

Інша річ — це конкретна реалізація цього проекту. Бо проектом рішення передбачено, що вартість 21 тролейбуса мала бути до 39млн 900тис. грн.

Отут постає питання: яке підприємство в Україні зможе поставити у конкретні строки таку кількість транспорту? Бо інфляція річ конкретна. І якщо фактична вартість придбаного тролейбусу буде перевищувати планову, то згідно з пунктом 4.1 цього проекту рішення «для проведення видатків на реалізацію Проекту розвитку у разі збільшення його кошторисної вартості», надлишок суми буде сплачуватись за рахунок міського бюджету.

Питання про отримання кредитних ліній комунальними підприємствами міста, які до речі є планово-збитковими , стане борговою ямою для міського бюджету, бо фонду розвитку міста не вистачить на погашення як відсотків, так й самого кредиту.


Депутат Деснянської районної у місті Чернігові ради, Андрій Тертілов


http://dubil.org/news/кредит-взяти-не-проблема-як-його-пов.html

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні - вибори до місцевих рад

Сьогодні - вибори до місцевих рад 07:40

25 жовтня в Україні проводять вибори до органів місцевого самоврядування. Громадяни будуть обирати депутатів до місцевих рад та мерів своїх населених пунктів. Голосування розпочинається о 08:00 і триватиме до 20:00. Потім виборчі дільниці закриються й розпочнеться підрахунок голосів.

25 жовтня - День автомобіліста

25 жовтня - День автомобіліста 07:27

День автомобіліста святкують в останню неділю жовтня. Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають - День водія - не тільки ті шофери, хто сидить за кермом.

Олімпік - Десна 0:2

Олімпік - Десна 0:2 18:54

Голи: Шевцов, 24, Тотовицький, 37.