Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 20:42:42

Чиновники Чернігівської області не представлені у соцмережах

17.08.2013   10:39Агенцiя

Вісім голів облдержадміністрацій і два голови облрад мають свої акаунти і сторінки в соцмережах. Найактивніші користувачі – Сергій Татусяк, Михайло Вишиванюк і Михайло Добкін.

Про це повідомляє Укрінформ за результатами моніторингу в регіонах.

За кількістю друзів – більш як 4 тисячі – лідирує голова Вінницької облради Сергій Татусяк. Він присутній в усіх популярних соцмережах. Йому можна написати в “Однокласники”, “ВКонтакті”, “Фейсбук” і “Твіттер”. Глава депутатського корпусу виставляє свої фотографії з численних поїздок по Європі, де спілкується з “друзями Вінницької області”, починає нові проекти, налагоджує контакти із зарубіжними фондами. З його віртуальних сторінок можна дізнатися, що він любить слухати Віктора Цоя, цінує мистецтво кіно і обожнює висловлювання великих і просто мудрих людей. На його стіні розміщено 15 найкращих цитат, що змінили життя, 50 звичок сильних людей, п’ять простих правил та ін. Сергій Татусяк часто коментує сторінки друзів, “лайкає” на їх коментарі і новині, робить це з душею, а головне, сам, без допомоги прес-служби.

Більш як 3 тисяч друзів має у Фейсбуці голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк. Інформація тут більш офіційна, але відвідувачі можуть залишити критичні зауваження, що стосуються стану шкіл, доріг тощо.

Близько 3 тисяч друзів зареєстровано у голови Харківської ОДА Михайла Добкіна в Твіттері. Судячи із записів, він пишається командою “Металіст”, реагує на резонансні події в країні (“врадіївську ходу”, волинську трагедію, проблеми з міліцією). Останні записи – з риболовлі в Астрахані. Тут же розміщено фото з сомом, який дістає Добкіну до плеча.

Голова Львівської ОДА Віктор Шемчук має свій акаунт у Фейсбуці, на якому зареєстровано 2273 друзів. Тут чиновник регулярно розміщує свої фотографії з різних подій. Їх більш як 6 тисяч. Остання фотосесія – з Підгородецького замку, нинішній стан якого вимагає багатьох коштів і державної уваги. “Така краса! Образливо … Але не безнадійно:-)”- прокоментував підбірку Віктор Шемчук.

Близько тисячі передплатників має сторінка голови Луганської облради Валерія Голенка у Фейсбуці. Ведеться від першої особи, але усі теми офіціозні, безпосередньо пов’язані з діяльністю в обласній раді. Коментарів під записами небагато, серед них зустрічаються як схвальні, так і гнівні. (“Не у Крим їздити потрібно, а в занепалі села. І коли ваш “мерседес”, або що там, провалиться в яму на так званій асфальтованій дорозі по саме пузо і витягати доведеться трактором, коли на шляху зустрінеться фельдшер на 3 села з одним велосипедом, – тоді можливо дійде, кому гроші потрібніші і куди першочергову увагу потрібно звертати”, – пишуть “друзі”). Коментаторам Валерій Голенко, як правило, не відповідає.

Голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк також має сторінку у Фейсбуці. Тут викладається офіційна інформація про поїздки Пристюка, його прийоми населення, гарячу лінію тощо. Активність 316 друзів при цьому невисока – 2-5 коментарів під кожним записом, в основному, позитивні, з похвалами на адресу губернатора.

Голова Сумської ОДА Юрій Чмирь має свою сторінку у Фейсбуці, яка подобається 645 користувачам. Пише на ній більш-менш регулярно про найбільш резонансні події в області, проте в полеміку не вступає. Має також свій персональний сайт.

Акаунти у Фейсбуці мають голови Закарпатськой ОДА Олександр Ледіда і Рівненської ОДА Василь Берташ. У першого – 104 друзів і останнє оновлення – 8 травня. У другого, окрім офіційного портрета і 176 друзів, нічого не представлено.

Голова Одеської ОДА Едуард Матвійчук має персональний сайт, де дублюються повідомлення з сайту облдержадміністрації.

У соцмережах не зареєстровані ні голова Верховної Ради АРК Володимир Константинов, ні голова Ради Міністрів АРК Анатолій Могильов.

Не представлені там також чиновники Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Тернопільської, Чернігівської, Черкаської, Чернівецької, Херсонської, Хмельницької областей.

Як раніше повідомляв Укрінформ, найактивнішими користувачами соцмереж серед мерів українських міст є міські голови Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Львова і Сум. Водночас майже половина мерів не мають жодного акаунта, вважаючи за краще спілкуватися зі своїми виборцями через офіційні сайти міських рад.


http://www.ukrinform.ua/ukr/news/nayaktivnishi_oblasni_chinovniki_v_sotsmeregah___tatusyak_vishivanyuk_dobkin_1854000

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.