Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 09:11:48

Чиновники Чернігівської області не представлені у соцмережах

17.08.2013   10:39Агенцiя

Вісім голів облдержадміністрацій і два голови облрад мають свої акаунти і сторінки в соцмережах. Найактивніші користувачі – Сергій Татусяк, Михайло Вишиванюк і Михайло Добкін.

Про це повідомляє Укрінформ за результатами моніторингу в регіонах.

За кількістю друзів – більш як 4 тисячі – лідирує голова Вінницької облради Сергій Татусяк. Він присутній в усіх популярних соцмережах. Йому можна написати в “Однокласники”, “ВКонтакті”, “Фейсбук” і “Твіттер”. Глава депутатського корпусу виставляє свої фотографії з численних поїздок по Європі, де спілкується з “друзями Вінницької області”, починає нові проекти, налагоджує контакти із зарубіжними фондами. З його віртуальних сторінок можна дізнатися, що він любить слухати Віктора Цоя, цінує мистецтво кіно і обожнює висловлювання великих і просто мудрих людей. На його стіні розміщено 15 найкращих цитат, що змінили життя, 50 звичок сильних людей, п’ять простих правил та ін. Сергій Татусяк часто коментує сторінки друзів, “лайкає” на їх коментарі і новині, робить це з душею, а головне, сам, без допомоги прес-служби.

Більш як 3 тисяч друзів має у Фейсбуці голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк. Інформація тут більш офіційна, але відвідувачі можуть залишити критичні зауваження, що стосуються стану шкіл, доріг тощо.

Близько 3 тисяч друзів зареєстровано у голови Харківської ОДА Михайла Добкіна в Твіттері. Судячи із записів, він пишається командою “Металіст”, реагує на резонансні події в країні (“врадіївську ходу”, волинську трагедію, проблеми з міліцією). Останні записи – з риболовлі в Астрахані. Тут же розміщено фото з сомом, який дістає Добкіну до плеча.

Голова Львівської ОДА Віктор Шемчук має свій акаунт у Фейсбуці, на якому зареєстровано 2273 друзів. Тут чиновник регулярно розміщує свої фотографії з різних подій. Їх більш як 6 тисяч. Остання фотосесія – з Підгородецького замку, нинішній стан якого вимагає багатьох коштів і державної уваги. “Така краса! Образливо … Але не безнадійно:-)”- прокоментував підбірку Віктор Шемчук.

Близько тисячі передплатників має сторінка голови Луганської облради Валерія Голенка у Фейсбуці. Ведеться від першої особи, але усі теми офіціозні, безпосередньо пов’язані з діяльністю в обласній раді. Коментарів під записами небагато, серед них зустрічаються як схвальні, так і гнівні. (“Не у Крим їздити потрібно, а в занепалі села. І коли ваш “мерседес”, або що там, провалиться в яму на так званій асфальтованій дорозі по саме пузо і витягати доведеться трактором, коли на шляху зустрінеться фельдшер на 3 села з одним велосипедом, – тоді можливо дійде, кому гроші потрібніші і куди першочергову увагу потрібно звертати”, – пишуть “друзі”). Коментаторам Валерій Голенко, як правило, не відповідає.

Голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк також має сторінку у Фейсбуці. Тут викладається офіційна інформація про поїздки Пристюка, його прийоми населення, гарячу лінію тощо. Активність 316 друзів при цьому невисока – 2-5 коментарів під кожним записом, в основному, позитивні, з похвалами на адресу губернатора.

Голова Сумської ОДА Юрій Чмирь має свою сторінку у Фейсбуці, яка подобається 645 користувачам. Пише на ній більш-менш регулярно про найбільш резонансні події в області, проте в полеміку не вступає. Має також свій персональний сайт.

Акаунти у Фейсбуці мають голови Закарпатськой ОДА Олександр Ледіда і Рівненської ОДА Василь Берташ. У першого – 104 друзів і останнє оновлення – 8 травня. У другого, окрім офіційного портрета і 176 друзів, нічого не представлено.

Голова Одеської ОДА Едуард Матвійчук має персональний сайт, де дублюються повідомлення з сайту облдержадміністрації.

У соцмережах не зареєстровані ні голова Верховної Ради АРК Володимир Константинов, ні голова Ради Міністрів АРК Анатолій Могильов.

Не представлені там також чиновники Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Тернопільської, Чернігівської, Черкаської, Чернівецької, Херсонської, Хмельницької областей.

Як раніше повідомляв Укрінформ, найактивнішими користувачами соцмереж серед мерів українських міст є міські голови Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Львова і Сум. Водночас майже половина мерів не мають жодного акаунта, вважаючи за краще спілкуватися зі своїми виборцями через офіційні сайти міських рад.


http://www.ukrinform.ua/ukr/news/nayaktivnishi_oblasni_chinovniki_v_sotsmeregah___tatusyak_vishivanyuk_dobkin_1854000

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині з початку року 4771 платник відкрив власну справу

На Чернігівщині з початку року 4771 платник відкрив власну справу 09:06

З початку року на території Чернігівської області власну справу зареєстрували 4771 платник, зокрема 590 юридичних осіб та 4181 фізична особа-підприємець.

Смерть дитини внаслідок ДТП. Судитимуть 18-річного юнака з Ніжинського району

Смерть дитини внаслідок ДТП. Судитимуть 18-річного юнака з Ніжинського району 08:34

Ювенальним прокурором Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно 18-річного мешканця Ніжинського району за ч. 3 ст. 286-1 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого).

У Чернігові судові охоронці вчилися рятувати людей 08:32

Серцевий напад, ураження струмом, аварія на дорозі, травма чи опік – ці та безліч інших ситуацій можуть стати смертельно-небезпечними для людини.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 вересня по 8:00 24 вересня 2021 року

24 вересня - Міжнародний день караванника

24 вересня - Міжнародний день караванника 07:55

Взаємна підтримка, захист та допомога в супроводі і транспортуванні торгових вантажів або пересуванням групи людей з однієї місцевості в іншу, колись спонукало нас до об’єднання. Так виникли каравани.