ТОП-50 міст України, в яких найкращі умови для життя. Чернігів - 34, Ніжин - 41
Вінниця очолила рейтинг найкращих для життя міст України. За нею йдуть Київ, Івано-Франківськ, Чернівці та Львів. А замикає десятку лідерів Одеса, йдеться в матеріалу Фокуса.

Рівень життя українців оцінювали за 15-ма критеріями. Серед них: кількість населення, динаміка чисельності населення, рівень злочинності, бюджет, прибутки, безробіття, освіта, ділова активність, інфраструктура, культура, комунальні послуги, нерухомість, медичні послуги, екологія та туристична привабливість.
Повний список ТОП-50 найкращих міст України:
1. Вінниця
2. Київ
3. Івано-Франківськ
4. Чернівці
5. Львів
6. Харків
7. Донецьк
8. Севастополь
9. Хмельницький
10. Одеса
11. Ялта
12. Суми
13. Славутич
14. Сімферополь
15. Рівне
16. Южне
17. Ужгород
18. Переяслав-Хмельницький
19. Ізмаїл
20. Бориспіль
21. Миколаїв
22. Коломия
23. Мукачево
24. Луцьк
25. Запоріжжя
26. Херсон
27. Комсомольськ
28. Кривий Ріг
29. Буча
30. Кузнєцовськ
31. Черкаси
32. Тернопіль
33. Умань
34. Чернігів
35. Мелітополь
36. Євпаторія
37. Кам'янець-Подільський
38. Артемівськ
39. Дніпропетровськ
40. Біла Церква
41. Ніжин
42. Южноукраїнськ
43. Калуш
44. Дрогобич
45. Житомир
46. Нетішин
47. Енергодар
48. Білгород-Дністровський
49. Трускавець
50. Алушта
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.