Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти
Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Так, зокрема, активна шкільна та студентська молодь, молоді науковці та громадські діячі Чернігівщини взяли участь у TogetherWeCan! AdvocacyTraining, присвяченому тонкощам проведення адвокаційної діяльності з представництва та захисту прав і інтересів окремих індивідів та певних груп людей.
Захід проходив у Національному університеті “Чернігівська політехніка” у комбінованому режимі (офлайн+онлайн) за участі міжнародних тренерів WiebkeEltze (CulturesInteractivee.V., Germany), MagdalenaSwider (TheAnti-discriminationEducationSociety, Poland) та модератора заходу Євгена Фоміна (Громадська органіізація “Фундація прав людини”, Україна).
Учасники тренінгових заходів змогли глибше розібратися у сутності адвокації та основних формах її прояву, поділитися своїм власним досвідом участі у різних акціях на підтримку певних ініціатив громадянського суспільства, а також розробити ідеї для проведення актуальної адвокаційної компанії за алгоритмом Gamma+ Model. Водночас, у фокусі тренінгових сесій були особливості та технології проведення адвокаційних кампаній в епоху цифрових технологій, масштабного поширення впливу соціальних медіа та мультиканальності поширення інформації.
Учасники проєкту оволодівали мистецтво відеоблогінгу під час школи-тренінгу “Основи відеоблогінгу для правозахисників”, якупроводив відомий відеоблогер, сценарист, режисер фільмів “Війна жіночого роду”, “Очі Донбасу”, тренер соціальних проєктів Юрій Кочкаров.
На початку тренінгу учасники сформулювали для себе основні очікування від заходу. Ось найпоширеніші варіанти відповідей: отримання нового корисного досвіду, поглиблення навичок створення сценаріїв, зйомки та монтажу свого власного відеоблогу, глибше розуміння механізму відеоблогінгу, оволодіння секретами та лайфхаками крутої відеозйомки та монетизації свого YouTube каналу, а також позитивні емоції, налаштування на хвилю натхнення та розкриття свого творчого потенціалу.
Під час тренінгу учасники дізналися більше про відоблогінг, правила вибору вдалих локацій для зйомок, особливості окремих видів зйомки ( художньої, репортажної, в русі та статиці, з висоти пташиного польоту тощо), існуючі пристрої та комп’ютерні програми для монтування якісного відео та аудиоряду.
Проте основною родзинкою тренінгу була групова робота над розробкою сценаріїв соціальних відео, Їх зйомки та монтажу. Атмосфера тренінгунадихала на творчість та самовираження. А зняті відеоблоги дійсно вразили гостротою тематики, креативністю та нестандартними підходами до пошуку відеосюжетів та розробки їх сценаріїв. Найближчим часом нові відеоблоги з’являться на платформі mustpost.today та Чернігівська блогосфера. Слідкуйте за нашими новинами.
Останні новини Чернігівщини
За півроку в пологовому будинку Чернігова народилося 954 дитини 17:39
Упродовж червня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 140 немовлят: 64 дівчинки та 76 хлопчиків.
Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів 16:48
Це не той «топ-5», який ми би хотіли написати, але він вартий вашої уваги більше, ніж будь-що інше.
Прилуцькі поліцейські нагадують дітям про безпеку в Інтернеті під час літніх канікул 16:17
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції провели профілактичний захід на вулицях міста. Під час спілкування з дітьми вони роздали інформаційні листівки з порадами щодо безпечної поведінки в Інтернеті.
У Чернігівській ОВА родинам полеглих захисників передали 67 посмертних нагород 15:36
Державні нагороди і відзнаки від військової частини отримали сім’ї полеглих оборонців.
На Чернігівщині передали військовим 10 генераторів від німецьких благодійників 14:52
У межах тристороннього меморандуму – між Чернігівською ОВА, Благодійним фондом «Help-Ua» та німецькою доброчинною організацією «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія» – передали одній із військових частин 10 генераторів.