Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 16:09:14

Як багаті стали багатими?

28.10.2016   07:43Агенцiя

27 жовтня в Чернігівському інституті МАУП відбувся круглий стіл на тему: «Як багаті стали багатими?» під керівництвом кандидата економічних наук Віктора Садчикова.

У роботі круглого столу взяли участь викладачі та студенти ЧІ МАУП. Ведучий зазначив, що молодість – прекрасна пора, коли людина здатна на все, сповнена надій та прагнень, віри у власний успіх.

Цей період дає унікальний шанс скористатися потужною енергією, працездатністю для досягнення намічених завдань та реалізації сподівань.

Круглий стіл мав на меті створити неформальну атмосферу для спілкування, обміну думками та поглядами. Тема самореалізації надзвичайно актуальна для молоді.

У рамках заходу були обговорені такі питання:
1. Контролюйте свій фінансовий потік.
2. Головний ресурс – не гроші, а люди.
3. Навколо багато можливостей.
4. Цінуйте свій час.

Під час обговорення з’ясувалося, що молодь по-різному сприймає і розуміє проблему самореалізації. Для деяких самореалізація має філософський зміст. З одного боку її можна ототожнити з юнацьким максималізмом, а з іншого - це можливість довести, передусім, собі, що ти на щось здатен у цьому житті.

Думка про те, що багато що залежить від нас частково, була підтримана студентами. Присутні погодилися з тим, що не завжди бажання, прагнення, переконання та зусилля можуть виправдати себе в досягненні тієї чи іншої мети, а також,  «якщо нічого не робити, то і нічого не вдасться досягнути».

Усі учасники круглого столу погоджуються, що молодість, крім можливостей самореалізації, дає шанс людині у вирішенні певних екзистенціальних проблем (усвідомлення змісту свого життя, підведення перших підсумків).

На круглому столі учасники прагнули також наповнити змістом поняття «успіх», дійти згоди в розумінні того, кого можна вважати успішною людиною.

Віктор Сергійович на прикладі досягнення відомих людей, таких як Білл Гейтс, Томас Ліптон, Мікеле Ферреро і Генрі Форд, показав студентам зміст поняття «успіх».

Безумовно, сучасна молодь переважно демонструє не лише хороший рівень професійної та теоретичної підготовки, а й має потужний фундамент істинних ціннісних орієнтацій.

Останні новини Чернігівщини

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою 12:37

Відпрацьовуючи територію району, співробітники групи реагування патрульної поліції відсторонили від кермування 60-річного місцевого мешканця, який сів за кермо напідпитку.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 травня до 8:00 30 травня 2020 року.