Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 08:46:39

Навчальні збори резервістів на базі першої окремої гвардійської танкової бригади

22.06.2016   10:10

Продовження першого етапу навчань. Підготовка наступу на непідготовлену оборону.

21 червня, навчання для військовослужбовців та резервістів оперативного резерву 1-ої окремої гвардійської танкової бригади продовжились із розроблення плану бойових дій бригади, прийняття рішень та доведення бойових завдань (завдань з видів забезпечення) до підрозділів на ведення бойових дій.

Зранку, один із артилерійських дивізіонів продовжив перший навчальний етап виконанням вогневого завдання бойовими пострілами, а також для виконання практичних вправ стрільб зі стрілецької зброї, згідно плану, було задіяно військовослужбовців одного із танкових батальйонів.

Підрозділи на першому етапі відпрацювали елемент переміщення у вихідний район для наступу та на даний час знаходяться в місцях відповідно до своїх напрямків виконання завдань.

Після проведення рекогносцировки командирами батальйонів з командирами рот, організації взаємодії командиром бригади з командирами підрозділів, розпочалась практична робота командира в підпорядкованих підрозділах та організація контролю готовності.

Як один із крайніх елементів сьогоднішнього навчального дня, командирами батальйонів (дивізіонів) приймались рішення щодо ведення бойових дій та доведення завдань до командирів рот та взводів.   

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 2 грудня по 8:00 3 грудня 2020 року.

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі 08:24

Протягом грудня 2020 року лікарі відділення мікрохірургії ока консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі за номером 0988702052 у робочі дні із 9-ї до 12-ї години.

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу 08:11

1 грудня в режимі онлайн відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Чернігівський облдержадміністрації.

Затверджена Програма розвитку ЖКГ Чернігова на найближчі п'ять років

Затверджена Програма розвитку ЖКГ Чернігова на найближчі п'ять років 08:03

Комплексну цільову Програму розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки затверджено депутатами Чернігівської міської ради на засіданні 1 грудня.

Прикордонники знайшли приховані тютюнові вироби

Прикордонники знайшли приховані тютюнові вироби 07:51

1 грудня в пункті пропуску «Нові Яриловичі» під час огляду легкового автомобіля «VOLKSWAGEN» виявлено приховані цигарки білоруського виробництва.