Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 15:44:40

Навчальні збори резервістів на базі першої окремої гвардійської танкової бригади

22.06.2016   10:10

Продовження першого етапу навчань. Підготовка наступу на непідготовлену оборону.

21 червня, навчання для військовослужбовців та резервістів оперативного резерву 1-ої окремої гвардійської танкової бригади продовжились із розроблення плану бойових дій бригади, прийняття рішень та доведення бойових завдань (завдань з видів забезпечення) до підрозділів на ведення бойових дій.

Зранку, один із артилерійських дивізіонів продовжив перший навчальний етап виконанням вогневого завдання бойовими пострілами, а також для виконання практичних вправ стрільб зі стрілецької зброї, згідно плану, було задіяно військовослужбовців одного із танкових батальйонів.

Підрозділи на першому етапі відпрацювали елемент переміщення у вихідний район для наступу та на даний час знаходяться в місцях відповідно до своїх напрямків виконання завдань.

Після проведення рекогносцировки командирами батальйонів з командирами рот, організації взаємодії командиром бригади з командирами підрозділів, розпочалась практична робота командира в підпорядкованих підрозділах та організація контролю готовності.

Як один із крайніх елементів сьогоднішнього навчального дня, командирами батальйонів (дивізіонів) приймались рішення щодо ведення бойових дій та доведення завдань до командирів рот та взводів.   

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини