Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 11:22:20

На участь у ЗНО зареєструвалось 328 тисяч 909 осіб

03.04.2012   10:35Агенцiя

2 квітня в інформаційної агенції “Українські Національні Новини” відбулася прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти Зайцевої Ірини Павлівни щодо завершення реєстрації осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2012 року.

Ірина Зайцева

Ірина Зайцева

На сьогодні на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвалось 328 тисяч 909 осіб. Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева зазначила, що цьогоріч можна пройти тестування з 4 предметів, а до переліку предметів додалась всесвітня історія.

Вона також зауважила, що 24 і 31 березня пройшло пробне тестування.

За словами І.Зайцевої, пробне тестування було проведено на належному організаційному рівні, оскільки воно показало значну зацікавленість і явку майбутніх абітурієнтів – близько 92%.

На сьогодні для нормального проведення зовнішнього незалежного оцінювання не вистачає порядку 22 мільйонів. “Направлені відповідні листи і до Кабінету Міністрів і особисто прем’єр-міністру і зараз за допомогою міністра і народних депутатів ми цим займаємось. Я сподіваюсь, що це питання буде вирішене позитивно, бо спочатку ми були профінансовані на рівні минулого року, а ви пам’ятаєте, що в минулому році в нас було значно менше учасників ЗНО. … Майже 258 тисяч в минулому році було зареєстровано. В цьому майже 330 тисяч”, – сказала І.Зайцева.

Вона також зауважила, що витрати на ЗНО залишились на минулорічному рівні. “Щодо вартості підготовки тестових завдань і іншого, то витрати залишились на тому ж рівні, що і в минулому році, але кількість абітурієнтів збільшилась від того і недофінансування. Зараз ми вирішуємо це. …Розроблення тестів, організація ЗНО з дотриманням всіх умов, все це зроблено як і в минулому році вчасно і повністю, але ми вважаємо, що у нас можуть бути проблеми, якщо збережеться недофінансування, коли ми будемо розраховуватись з тими, хто буде працювати на пунктах тестування”, – додала Директор Українського центру оцінювання якості освіти.

Пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання будуть обладнані металошукачам. “Дійсно, в цьому році порядком нашим передбачено, що ми можемо спільно з представниками правоохоронних органів використовувати також металошукачі. … У яких регіонах і на яких пунктах тестування – інтрига. …Камери відеоспостереження також прописані в порядку. …Але ж ви знаєте, що у нас в країні немає зараз можливості усі навчальні заклади, де ми проводимо тестування, обладнати камерами відеоспостереження, але деякі вже обладнанні, деякі ще будуть обладнанні. Це теж невеличка інтрига”, – сказала Ірина Зайцева.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини