Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 13:24:25

У Чернігові проходить ІІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

10.01.2013   08:20

Як повідомили у науково-методичному центрі управління освіти міської ради протягом листопада-грудня 2012 року у м. Чернігові відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

У ІІ етапі олімпіад брали участь учні 35 загальноосвітніх навчальних закладів міського та обласного підпорядкування, усього 1663 учнів. Загальна кількість дипломів, отриманих учнями за підсумками ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін становить 422 диплома. З них: І ступеня – 76 дипломів, ІІ ступеня – 143, дипломів ІІІ ступеня – 203. Учні ліцею № 15 та ЗНЗ № 1 вибороли найбільшу кількість дипломів – 41 та 39 відповідно.

За рейтингом до десятки кращих, у порядку зайнятих місць, увійшли навчальні заклади: № 1, 15, 12, 3, 2, 31, 29, 32, 11, 22. Стабільно високі результати на II етапі Всеукраїнських олімпіад показують учні СЗНЗ № 1 та ліцею № 15, які протягом трьох останніх років є лідерами серед навчальних закладів міста.

За результатами ІІ етапу олімпіад визначені також навчальні заклади, що увійшли до п’ятірки кращих з окремих предметів. Так, декілька років поспіль значно випереджають за кількістю балів, набраних у ІІ етапі олімпіад порівняно з іншими закладами, ліцей №32 – з української мови, ЗСШФМП № 12 – з математики, ліцей № 15 – з правознавства.

Вчителям, учні яких зайняли призові місця у міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін згідно з наказом управління освіти Чернігівської міської ради оголошено подяку.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад нагороджені дипломами та направлені для участі у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, загалом 162 учні шкіл міста.

ІІІ обласний етап Всеукраїнських олімпіад розпочався під час зимових канікул з 3 січня і триватиме до 9 лютого. Вже відбулись обласні олімпіади з української мови та літератури, фізики, історії, німецької та французької мови. Учні загальноосвітніх навчальних закладів міста продемонстрували високий рівень знань і вже на сьогодні, за інформацією науково-методичного центру управління освіти міської ради, вибороли значну кількість призових місць. Так, з 9 учнів шкіл міста, які змагались у обласній олімпіаді з французької мови, 8 зайняли призові місця.

Крім того, з 21 січня до 26 лютого проводитимуться відбірково-тренувальні збори до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з переможцями ІІІ обласного етапу олімпіад.
 

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.