Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 21:22:01

Як без порушень здійснити державні закупівлі?

25.07.2014   07:19

Про це та інші питання, пов’язані з процедурами державних закупівель вели мову учасники семінару-наради, яка відбулась 24 липня під керівництвом заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Сергія Журмана.

- В умовах ринкової економіки забезпечення державних потреб повинно проводитися на засадах конкуренції, справедливості, економічного та ефективного використання державних коштів, - підкреслив він на початку заходу. Заступник голови – керівник апарату ОДА висловів сподівання, що семінар допоможе всім присутнім без порушень здійснювати державні закупівлі.

20 квітня поточного року набув чинності Закон України «Про здійснення державних закупівель». Фахівці Світового банку і Представництва ЄС в Україні називають прийняття цього закону суттєвим прогресом у сфері держзакупівель, адже він відповідає міжнародним стандартам. Закон покликаний спростити процедури державних закупівель, підвищити рівень прозорості і відкритості їх проведення, а також створити умови для подолання корупції у сфері закупівель.

Очікується, що використання його на практиці дозволить підвищити рівень відкритості, прозорості та підконтрольності процедур закупівель. Посилиться також і рівень довіри до сфери державних процедур.

У рамках семінару-наради представники Департаменту економічного розвитку та юридичного відділу апарату ОДА ознайомили керівників районів з основними змінами законодавства у сфері державних закупівель в Україні, особливостями проведення закупівель за рамковими угодами та юридичними аспектами здійснення державних закупівель.

Окрім корисної інформації учасники семінару отримали пакет нормативно-правових актів у сфері держзакупівель та змістовні відповіді на ті питання, які їх найбільше хвилювали.
 

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини