Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 16:42:51

Як без порушень здійснити державні закупівлі?

25.07.2014   07:19

Про це та інші питання, пов’язані з процедурами державних закупівель вели мову учасники семінару-наради, яка відбулась 24 липня під керівництвом заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Сергія Журмана.

- В умовах ринкової економіки забезпечення державних потреб повинно проводитися на засадах конкуренції, справедливості, економічного та ефективного використання державних коштів, - підкреслив він на початку заходу. Заступник голови – керівник апарату ОДА висловів сподівання, що семінар допоможе всім присутнім без порушень здійснювати державні закупівлі.

20 квітня поточного року набув чинності Закон України «Про здійснення державних закупівель». Фахівці Світового банку і Представництва ЄС в Україні називають прийняття цього закону суттєвим прогресом у сфері держзакупівель, адже він відповідає міжнародним стандартам. Закон покликаний спростити процедури державних закупівель, підвищити рівень прозорості і відкритості їх проведення, а також створити умови для подолання корупції у сфері закупівель.

Очікується, що використання його на практиці дозволить підвищити рівень відкритості, прозорості та підконтрольності процедур закупівель. Посилиться також і рівень довіри до сфери державних процедур.

У рамках семінару-наради представники Департаменту економічного розвитку та юридичного відділу апарату ОДА ознайомили керівників районів з основними змінами законодавства у сфері державних закупівель в Україні, особливостями проведення закупівель за рамковими угодами та юридичними аспектами здійснення державних закупівель.

Окрім корисної інформації учасники семінару отримали пакет нормативно-правових актів у сфері держзакупівель та змістовні відповіді на ті питання, які їх найбільше хвилювали.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 56 нових випадків COVID-19

Виявлено 56 нових випадків COVID-19 15:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 вересня в області зафіксовано 56 нових випадків COVID-19.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 110 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 110 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:08

Упродовж минулого тижня з 21 по 28 вересня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Представники туристичної галузі Чернігівщини отримали відзнаки

Представники туристичної галузі Чернігівщини отримали відзнаки 15:00

Напередодні Всесвітнього дня туризму у Чернігівській ОДА привітали кращих представників туристичної галузі області, які відзначають своє професійне свято 27 вересня.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:53

28 вересня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника.

Дитини народилася поза медзакладом: як отримати свідоцтво?

Дитини народилася поза медзакладом: як отримати свідоцтво? 12:26

Отримання свідоцтва про народження дитини є своєрідною путівкою у життя. Більшість батьків знають, що задля успішної реалізації права малюка на перший документ, требазвернутися до органів державної реєстрації актів цивільного стану з відповідним пакетом паперів, зокрема з медичного закладу, де народилося чадо.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини