Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 січня, 17:09:35

Як без порушень здійснити державні закупівлі?

25.07.2014   07:19

Про це та інші питання, пов’язані з процедурами державних закупівель вели мову учасники семінару-наради, яка відбулась 24 липня під керівництвом заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Сергія Журмана.

- В умовах ринкової економіки забезпечення державних потреб повинно проводитися на засадах конкуренції, справедливості, економічного та ефективного використання державних коштів, - підкреслив він на початку заходу. Заступник голови – керівник апарату ОДА висловів сподівання, що семінар допоможе всім присутнім без порушень здійснювати державні закупівлі.

20 квітня поточного року набув чинності Закон України «Про здійснення державних закупівель». Фахівці Світового банку і Представництва ЄС в Україні називають прийняття цього закону суттєвим прогресом у сфері держзакупівель, адже він відповідає міжнародним стандартам. Закон покликаний спростити процедури державних закупівель, підвищити рівень прозорості і відкритості їх проведення, а також створити умови для подолання корупції у сфері закупівель.

Очікується, що використання його на практиці дозволить підвищити рівень відкритості, прозорості та підконтрольності процедур закупівель. Посилиться також і рівень довіри до сфери державних процедур.

У рамках семінару-наради представники Департаменту економічного розвитку та юридичного відділу апарату ОДА ознайомили керівників районів з основними змінами законодавства у сфері державних закупівель в Україні, особливостями проведення закупівель за рамковими угодами та юридичними аспектами здійснення державних закупівель.

Окрім корисної інформації учасники семінару отримали пакет нормативно-правових актів у сфері держзакупівель та змістовні відповіді на ті питання, які їх найбільше хвилювали.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції 12:30

Протягом ІV кварталу 2020 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів проведено 9 планових перевірок характеристик продукції, під час яких виявлені порушення законодавства у сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Також фахівцями відділу здійснено 2 позапланові перевірки.

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА 12:25

Чернігівська ОДА готова вжити заходів для врегулювання проблемних питань у бізнесовій сфері та сприяти її подальшому розвитку.

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну 12:12

Близько опівночі на вулиці Шевченка один з екіпажів патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Toyota Avensis. Як з’ясувалося, за кермом перебував 22-річний чернігівець.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини