Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 08:31:37

Як без порушень здійснити державні закупівлі?

25.07.2014   07:19

Про це та інші питання, пов’язані з процедурами державних закупівель вели мову учасники семінару-наради, яка відбулась 24 липня під керівництвом заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Сергія Журмана.

- В умовах ринкової економіки забезпечення державних потреб повинно проводитися на засадах конкуренції, справедливості, економічного та ефективного використання державних коштів, - підкреслив він на початку заходу. Заступник голови – керівник апарату ОДА висловів сподівання, що семінар допоможе всім присутнім без порушень здійснювати державні закупівлі.

20 квітня поточного року набув чинності Закон України «Про здійснення державних закупівель». Фахівці Світового банку і Представництва ЄС в Україні називають прийняття цього закону суттєвим прогресом у сфері держзакупівель, адже він відповідає міжнародним стандартам. Закон покликаний спростити процедури державних закупівель, підвищити рівень прозорості і відкритості їх проведення, а також створити умови для подолання корупції у сфері закупівель.

Очікується, що використання його на практиці дозволить підвищити рівень відкритості, прозорості та підконтрольності процедур закупівель. Посилиться також і рівень довіри до сфери державних процедур.

У рамках семінару-наради представники Департаменту економічного розвитку та юридичного відділу апарату ОДА ознайомили керівників районів з основними змінами законодавства у сфері державних закупівель в Україні, особливостями проведення закупівель за рамковими угодами та юридичними аспектами здійснення державних закупівель.

Окрім корисної інформації учасники семінару отримали пакет нормативно-правових актів у сфері держзакупівель та змістовні відповіді на ті питання, які їх найбільше хвилювали.
 

Останні новини Чернігівщини

Минай (Ужгород) – Десна (Чернігів) 3:1

Минай (Ужгород) – Десна (Чернігів) 3:1 16:05

Голи: Нурієв, 23 (з пенальті), 39, Пиняшко, 50 – Імереков, 56.

Виявлено 594 нових випадків COVID-19

Виявлено 594 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 квітня в області зафіксовано 594 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 303 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 303 особи 15:56

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 17 квітня в області щеплено першою дозою 8144 осіб.

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення 12:23

Проводиться підготовка до капітального ремонту ділянки дороги від Мільків до Охіньок. Згодом тут проводитимуть регенерацію основи та укладатимуть нове асфальтобетонне покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 6 км.

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль 12:17

За тиждень з 8 по 15 квітня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 45 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 18 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в тому числі два з ознаками кримінального правопорушення. Також складено 16 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).