Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 23:45:22

Податківці виявили у Чернігові підпільну АЗС. ФОТО

18.03.2013   14:52Агенцiя

Співробітники податкової міліції ДПС у Чернігівській області задокументували незаконний канал переміщення пально-мастильних матеріалів з Російської Федерації на територію України. Потім вони реалізовувалися на внутрішньому ринку на одній з нелегальних АЗС.

Податківці виявили у Чернігові підпільну АЗС

Податківці виявили у Чернігові підпільну АЗС

Інформація про кримінальне правопорушення внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Як повідомив перший заступник начальника управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області Сергій Кузнецов, під час проведення заходів встановлено, що незаконною діяльністю займався  38-річний мешканець Чернігова. Він не зареєструвався суб’єктом господарської діяльності та не отримував відповідні дозвільні документи. Разом з тим в одному з нежитлових приміщень Чернігова  організував діяльність підпільної автозаправної станції, де реалізовував незаконно ввезені пально-мастильні матеріали.

Співробітники податкової міліції в рамках досудового розслідування цього кримінального провадження провели обшук у приміщеннях нелегальної АЗС.   Виявлено та вилучено близько п’яти тонн пально-мастильних матеріалів, обладнання, яке використовувалось у роботі АЗС, та грошові кошти, одержані від незаконної реалізації пального.

Крім того, були проведені обшуки двох вантажних автомобілів, які використовувалися для переміщення та зберігання ємкостей з пально-мастильними матеріалами. В них також була значна кількість пально-мастильних матеріалів, призначених для незаконної реалізації на АЗС.

Всього з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 197 тисяч гривень.

Нині встановлюються шляхи надходження пально-мастильних матеріалів на територію України та особи, причетні до нелегального бізнесу.

 

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській  області

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини