Чернігівські фотографи найспортивніші та найшвидші
Досить часто у пресі з'являються повідомлення про досягнення Чернігівських спортсменів з різних куточків планети.

"Грає Легенда". Фото В.Шайгородського
Це свідчить про те, що в місті приділяють достатньо уваги популяризації спортивних секцій різного ґатунку. Часто ми з вами бачимо на різних змаганнях людину з фотокамерою.
Вони теж спортсмени. Доганяють, а то й переганяють спортсменів, в надії спіймати =КАДР=
Кожного року Національний олімпійський комітет України проводить фото конкурси, де змагаються вже вдалі фото роботи на спортивну тематику.
Цього року Національна спілка фото художників України разом з Федерацією футбола України організували та провели фото конкурс „Україна грає у футбол”.
На конкурс надійшло 265 робіт від 50-ти авторів з різних куточків України. Компетентне жюрі відібрало до експозиції 119 робіт. Серед учасників експозиції Віктор Кошмал (4-ри роботи) та Валерій Шайгородський. Обоє члени НСФХ України, окрім того – друзі. Але спорт – спорт.
Фотоконкурс був відкритий для всіх любителів. Участь у конкурсі – безкоштовна. А ні Золоту та Бронзову медаль НСФХУ жюрі нікому не вручила, кажуть ще мало каші з'їли. Срібну медаль присудили Володимиру Поліщуку з м.Бердичів.
Чернігівським фотографам дістались інші нагороди. В номінації „Дитячий та юнацький футбол – розвиток і перспективи” Віктор Кошмал за фото „НАСТАНОВА” посів перше місце, Диплом НСФХУ першого ступеня. А Валерій Шайгородський за роботу „Грає ЛЕГЕНДА” посів 2-ге місце, Диплом НСФХУ другого ступеня в номінації „Жінки грають у футбол”.
Треба ще додати, що нагороди будуть вручати під час відкриття фото експозиції у Києві.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.