Відкриття виставки творів Олександра Ятченка
22 жовтня 2021 року у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (м. Чернігів, вул. Музейна, 6, відділ сучасного мистецтва) відбудеться відкриття виставки творів Олександра Ятченка (1972-2020).
Олександр не був широко відомим у колі чернігівських художників. Він – самоучка, всі тонкощі художнього мистецтва опановував самостійно, методом «спроб і помилок». Не отримавши відповідної художньої освіти, написав, тим не менше, велику кількість картин (гірських пейзажів, історичних «реконструкцій» тощо). На виставці, приуроченій до річниці його смерті, представлено понад 30 творів Олександра Ятченка. На її відкритті буде присутній один з друзів художника – відомий чернігівський мандрівник Олександр Волощук, який розповість про О. Ятченка та представить його твори.
Початок о 15:00.
Деталі – за тел.: 0462-611572, або на сторінці музею у соцмережах https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/.
#galagan_art_museum
Ми надихаємо!
Просимо дотримуватися обмежень, встановлених у зв’язку з карантином
Останні новини Чернігівщини
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.