Презентація програми "Громадські зв’язки" (Community Connections Program) "Доступ до правосуддя та система надання правової допомоги громадянам” у Чернігівській області
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) повідомляє про початок відбору учасників для програми ,,Громадські зв’язки” (Community Connections Program) "Доступ до правосуддя та система надання правової допомоги громадянам” у Київській та Чернігівській областях.
Програма "Громадські зв’язки” є програмою громадської дипломатії та впроваджується за фінансової підтримки американського уряду. Програма надає можливість українським фахівцям та їхнім американським колегам обмінятись професійним досвідом та дізнатись про життя громад у Сполучених Штатах. Під час перебування у США учасники проживатимуть у приймаючих сім’ях. Протягом програми стажування учасники відвідують американські державні, приватні та громадські організації, що працюють за даним напрямком та мають пряме відношення до тематики програми. Учасники програми беруть участь у семінарах, тренінгах та дискусіях.
Стажування за напрямком ,,Доступ до правосуддя та система надання правової допомоги громадянам” дасть можливість київським та чернігівським правозахисникам, юристам, активістам третього сектору, держслужбовцям – всім, хто залучений до реформування вітчизняної системи правової допомоги, ознайомитися зі щоденною роботою американських колег, обмінятися з ними досвідом та налагодити професійні й особисті контакти.
Презентація відбудеться у Чернігові 6 лютого об 12-00, за адресою: вул.Шевченка 5, 4-й поверх, конференц-зал.
З учасниками презентації зустрінуться представники програми, які дадуть відповідь на всі запитання щодо заповнення анкет та проходження програми стажування.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».