Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 09:55:19

Конкурс для громад Чернігівщини. Створення публічних просторів

21.02.2024   10:00Агенцiя

Запрошуємо прикордонні територіальні громади Чернігівщини отримати можливість облаштування публічних просторів. Її надає команда громадської організації Агенція міських ініціатив / АМІ.

В області досі замало публічних просторів, де місцеве населення може проводити важливі освітні, соціальні, культурні, психологічні, безпекові та інші заходи.
Роками створення таких локацій не було першочерговим завданням для органів місцевого самоврядування. Лише останнім часом влада та активне населення громад почали шукати такі можливості. І це одна з них.
«Я постійно говорю представникам/цям ОМС, що з місцевими мешканцями/ками треба будувати ефективну комунікацію та налагоджувати взаємозв'язок «влада-громада». Завдяки спільному створенню публічних просторів органи місцевого самоврядування отримають шанс згуртувати населення та залучити їх до прийняття участі у житті громади», — підкреслює виконавча директорка громадської організації Тетяна Романова.
👉Наразі команда «Агенції міських ініціатив» запускає конкурс для територіальних громад для участі у проєкті зі створення просторів. Долучитися можна, заповнивши реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/iKcuqt7PWFzMN1Qf6
Дедлайн подачі заявок: 29 лютого 2024 року.
Головні умови для створення просторів: мотивація органів місцевого самоврядування, громади є прикордонними та постраждалими унаслідок війни, вони готові до співфінансування, зможуть забезпечити сталість проєкту та відкритість приміщення для громадян, закріпити за простором відповідальних осіб.
У результаті аналізу заявок та інтерв'ювання з зацікавленими учасниками/цями, буде відібрано 5 громад, які отримають можливість створити круті локації. Кожна з них отримає фінансування у 280 тисяч гривень.
Проєкт "Створення публічних просторів у громадах Чернігівської області як інструмент посилення громадської участі" впроваджується громадською організацією "Агенція міських ініціатив" в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами.ГО “Агенція міських ініціатив”

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини