Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 10:29:04

Перший на Чернігівщині, шостий в Україні: у Ніжині відкрили Офіс відновлення та розвитку

25.12.2023   21:06Агенцiя

Днями у Ніжинській міській раді офіційно почав діяти Офіс відновлення та розвитку. Що ж це таке і яку користь він принесе громаді, далі

Офіс відновлення та розвитку — інтерактивний сучасний простір, платформа, яка полегшує співпрацю й покликана об'єднати місцеву владу, міжнародні організації, медіа, громадські організації та бізнес для координації міжнародної допомоги і визначення пріоритетності проєктів задля відбудови Ніжина.

«Сьогодні ми маємо честь відкрити в Ніжині Офіс відновлення та розвитку. Проєкт вдалося реалізувати за підтримки Організації ПРООН та Європейського Союзу. Ремонт зроблено коштом нашої громади, а оснащення і майже всі меблі - за рахунок Європейського Союзу та Посольства Швеції. Щиро вдячний нашим міжнародним партнерам за впровадження цього проєкту. Сьогодні для нас вкрай важлива така підтримка. Подібний простір значно полегшить процес комунікації, координації та взаємодії влади з іноземними партнерами, громадськими організаціями, медіа, бізнесом та всіма охочими працювати на перспективу розвитку Ніжина», - зазначив міський очільник Олександр Кодола.

Важливо підкреслити, що проєкт вдалося реалізувати завдяки підтримці міжнародних партнерів - Програми розвитку ООН в Україні у межах Програми з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Швеції. До відкриття офісу долучився Нілс Крістенсен, керівник програм, EU4Recovery та Програма відновлення та розбудови миру, ПРООН.

Пан Крістенсен був приємно вражений активністю ніжинської громади у розрізі проєктної, громадської та волонтерської діяльності та запевнив всіх присутніх у подальшій тісній співпраці з нашою громадою.

Костянтин Мегем, перший заступник голови Чернігівської обласної військової адміністрації, зауважив, що Ніжин - яскравий приклад успішної роботи щодо залучення та консолідації зусиль між владою, міжнародними партнерами та громадськістю.

Також на відкриття Офісу відновлення та розвитку завітали представники громадських організацій, керівники комунальних закладів та медіа.

Ніжинський Офіс - це перший подібний простір на Чернігівщині, та шостий на теренах України.

 Ніжинська міська рада

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини