Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 листопада, 08:25:53

Триває відновлення 78 багатоповерхівок, пошкоджених ракетним ударом рф

29.08.2023   14:59Агенцiя

Відновлення багатоповерхових будинків, пошкоджених 19 серпня внаслідок ракетного удару рф, одне з питань загальноміської щотижневої наради в Чернігівській міській раді сьогодні, 29 серпня.

Нагадаємо, внаслідок ракетного удару пошкодження отримали 78 багатоквартирних житлових будинків. З них на балансі КП «Деснянське» — 43, «Новозаводське» — 34, один будинок в управлінні ОСББ.

Дахи шести будинків вимагають капітального ремонту. З міського бюджету на ці роботи виділено 20,8 млн грн, а підряники вже готові розпочинати роботи. В інших будинках комунальні підприємства почали виконувати поточні ремонти покрівель та вікон у місцях загального користування.

— Першочергово ремонтуються покрівлі, хоча вже розпочалися роботи зі скління вікон. На сьогодні більша частина покрівель, у 28 із 40 будинків, відремонтована. Також проводяться гідравлічні випробування систем опалення, перевіряється робота димовентиляційних каналів, — повідомив заступник начальника управління ЖКГ  Євгеній Дейнеко.

Єдиний центр допомоги потерпілим від ракетної атаки, який запрацював у місті 21 серпня і зібрав під своїм дахом 13 міжнародних організацій, станом на вчора прийняв 348 людей, які звернулися за допомогою. Надалі він працюватиме в дистанційному форматі — кількість звернень звелась до мінімуму, а тому чернігівців в індивідувальному порядку сконтактовують з організаціями.

Загалом від ракетного удару постраждало 214 людей. Зараз на стаціонарному лікуванні перебуває 47 осіб. У важкому стані — двоє. Також четверо пацієнтів переведені до лікарень Києва, у двох з них важкий стан.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Головне фото Віктор Кошмал

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини