До кримінальної відповідальності притягнуто жителя м.Чернігова за вчинення домашнього насильства
Новозаводськимрайонним судомм.Черніговазасуджено місцевого мешканця за вчинення домашнього насильства щодо своєї матері (ст.126-1 КК України).
Прокурором вході судового розгляду доведено, що 63-річній чоловік впродовж 8 місяців систематично вчиняв психологічне насильство щодо своєї 84-річної матері, з якою проживає в одному помешканні, що полягало в постійних образах, висловлюванні нецензурною лайкою на її адресу, приниженні та погрозах фізичною розправою, чим спричинено шкоду психічному здоров’ю потерпілої.
При цьому, обвинувачений ніде не працює, живе за рахунок матері та періодично зловживає алкогольними напоями.
З урахуванням досліджених в судовому засіданні доказів, показань обвинуваченого та потерпілої, судомпризначено покарання у виді 3 місяців арешту.
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40
Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).
Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).
Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37
Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.
З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14
Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.
Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.