На Чернігівщині сапери продовжують розмінування територій
На Чернігівщині триває робота з обстеження та приведення в безпечний стан територій.
Наразі на території області виконують завдання за призначенням 5 піротехнічних розрахунків Головного управління ДСНС та 1 механізований розрахунок з Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України. Станом на 28 серпня саперами відредаговано на 4886 викликів, вилучено 52052 вибухонебезпечні предмети, обстежено 40 тис. гектарів територій, з них понад 37 тис. га сільгоспугідь, 266 об’єктів інфраструктури та життєзабезпечення населення, 22 км ліній електропередач, 232 км автодоріг майже 6 га водної акваторії та 10, 4 км ліній газопроводів.
Роботи наразі продовжуються.

Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.