Чернігівщина отримає реанімобілі в межах ініціативи «Рятуємо життя» від Епіцентру
Чергову партію з 10 автомобілів швидкої допомоги передала Міністерству охорони здоров'я мережа торговельних центрів «Епіцентр».
Автівки обладнані дефібриляторами, електрокардіографами, пульсоксиметрами, інфузоматами, глюкометрами, стаціонарними балонами з киснем і портативними апаратами штучної вентиляції легень. Тобто всім необхідним для підтримки життя поранених під час транспортування до лікарні. Це дозволяє медикам проводити реанімаційні дії безпосередньо в машині швидкої допомоги.
«Швидкі» були придбані в межах благодійної ініціативи «Рятуємо життя», що триває в мережі торговельних центрів «Епіцентр» від серпня 2022 року. Покупці, партнери та постачальники мережі приєднуються і також роблять донати, дякуючи медикам за врятовані життя. Загалом на сьогодні компанія профінансувала та передала 40 реанімобілів для потреб медицини катастроф загальною сумою 107,5 млн грн.
Дана партія реанімобілів попрямує до центрів екстреної медичної допомоги Миколаєва, Харкова, Рівненщини, Чернігівщини, Закарпаття, Івано-Франківщини, Хмельниччини та Бучі.
Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
за повідомленням Міністерства охорони здоров'я України
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07
Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.
Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04
Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.
В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57
Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.