Закриття руху для всіх видів транспорту через тимчасовий об'їзд зруйнованого мосту через р. Білоус
Увага! Закриття руху!
У зв'язку з природними явищами (різке підняття рівня води в річці Білоус) та з метою недопущення надзвичайних ситуацій Служба автомобільних доріг у Чернігівській області з 6 січня 2023 року вводить тимчасове закриття руху для всіх транспортних засобів на автомобільній дорозі М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі по тимчасовому об'їзду зруйнованого мосту через р. Білоус, що знаходиться на об'їзній Чернігова поблизу с. Кошівка та с. Новий Білоус.
Про відкриття руху буде повідомлено додатково.
Об'їзд транспорту буде здійснюватись через м. Чернігів.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».