Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 6 липня, 05:25:20

Обстріл знімальної групи ICTV та гранатомети: що відбулось на прикордонні Чернігівщини за добу

03.09.2022   10:02Агенцiя

Тричі протягом доби росіяни обстрілювали прикордоння Чернігівської області - Чернігівський та Новгород-Сіверський райони.

Вранці 2 вересня із мінометів обстріляли територію біля села Сеньківка Городнянської громади Чернігівського району. Увечері після 19 години обстріл із мінометів повторився. Також вороги стріляли по Сеньківці із гранатометів, нарахували майже 20 вибухів («прильотів»).

Вдень 2 вересня із мінометів російська армія обстріляла околиці села Миколаївка, що у Семенівській громаді Новгород-Сіверського району.

Також вчора стало відомо, що у під обстріл на Чернігівщині потрапила знімальна група Фактів ICTV.  Під час підготовки сюжету про наслідки обстрілів у селі Сеньківка Чернігівської області на знімальну групу Фактів ICTV з дрона скинули вибухівку.

Телеканал повідомив, що журналістка, оператор та водії не постраждали. Ворог, імовірно, цілився в автомобіль телеканалу. Осколки пошкодили дверцята та вибили скло.

Час Чернігівський

фото ілюстративне

Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі

4 липня цей день в Україні і світі 07:48

ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини