У Чернігові за державні кошти планують відремонтувати 16 пошкоджених обстрілами житлових будинків
З резервного фонду на відбудову першочергових об’єктів критичної інфраструктури для Чернігівської області держава виділила 250 мільйонів гривень.
Частина цих коштів спрямована на ремонт багатоквартирних житлових будинків у Чернігові. Йдеться про 16 об’єктів, кожен з яких — уже в роботі, зокрема будинок на вулиці Толстого.
«Це багатоповерхівка. Загальна кошторисна вартість капітального ремонту складає близько 4,5 мільйона гривень. За ці кошти буде відновлено покрівлю, замінено вікна як у під’їздах, так і в квартирах мешканців. Загалом у Чернігові за кошти державного резервного фонду шляхом поточного або капітального ремонту планується відновити 16 багатоповерхівок. Наразі договори укладені по всіх будинках. Сам процес у кожному — на різних стадіях. Основні ж роботи припадуть на вересень. Але до початку опалювального сезону плануємо все закінчити», — розповів начальник Управління капітального будівництва Чернігівської ОВА Ярослав Слєсаренко.
Роботи у будинку на вулиці Толстого — у самому розпалі. Нині підрядна організація займається ремонтом даху. На підході — заміна вікон, що мають невдовзі надійти. До речі, вікна тут майже всі пошкоджені (замінять близько 203 квадратних метри).
«Загальний обсяг робіт включає заміну даху та вікон у всьому будинку. Роботи розпочали фактично півтора тижня тому. За цей час навели каркас половини крівлі. Орієнтовно все плануємо закінчити у кінці вересня», — зазначив директор ТОВ "Теплоспецсервіс" Костянтин Самосюк.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.