Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 19:55:41

За позовом ювенальних прокурорів до бюджету стягнуто майже півмільйона гривень, надмірно сплачених за природний газ для закладів освіти

15.07.2022   10:56Агенцiя

За активної та принципової позиції ювенальних прокурорів Господарський суд Чернігівської області задовольнив позовні вимоги Новгород – Сіверської окружної прокуратури, визнавши недійсними 7 додаткових угод до договору про закупівлю палива для закладів освіти області.

 Також суд задовольнив вимогу прокурора про стягнення з постачальника природного газу на користь одного з відділів освіти, молоді та спорту Чернігівщини надмірно сплачених коштів.

Прокуратурою встановлено, що за результатами проведення відкритих торгів укладено договір на постачання природного газу, до якого в подальшому, в порушення принципів максимальної економії та ефективності використання бюджетних коштів, добросовісної конкуренції серед учасників публічних закупівель, регламентованих Законом України «Про публічні закупівлі», укладено 7 додаткових угод.

Внаслідок їх укладення вартість природного газу за 1000 куб. м збільшено на 94,75 % від визначеної у договорі первісної ціни. Постачальником же безпідставно отримано майже 470 тис грн.

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини