Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 16:08:03

За позовом ювенальних прокурорів до бюджету стягнуто майже півмільйона гривень, надмірно сплачених за природний газ для закладів освіти

15.07.2022   10:56Агенцiя

За активної та принципової позиції ювенальних прокурорів Господарський суд Чернігівської області задовольнив позовні вимоги Новгород – Сіверської окружної прокуратури, визнавши недійсними 7 додаткових угод до договору про закупівлю палива для закладів освіти області.

 Також суд задовольнив вимогу прокурора про стягнення з постачальника природного газу на користь одного з відділів освіти, молоді та спорту Чернігівщини надмірно сплачених коштів.

Прокуратурою встановлено, що за результатами проведення відкритих торгів укладено договір на постачання природного газу, до якого в подальшому, в порушення принципів максимальної економії та ефективності використання бюджетних коштів, добросовісної конкуренції серед учасників публічних закупівель, регламентованих Законом України «Про публічні закупівлі», укладено 7 додаткових угод.

Внаслідок їх укладення вартість природного газу за 1000 куб. м збільшено на 94,75 % від визначеної у договорі первісної ціни. Постачальником же безпідставно отримано майже 470 тис грн.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини