Місцеві бюджети Чернігівщини отримали від фізичних осіб 553,6 млн грн єдиного податку
За січень – жовтень 2021 року до місцевих бюджетів надійшло 553,6 млн грн єдиного податку з фізичних осіб.
Це на 101,9 млн грн або на 22,6 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року, - інформує громадськість начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк. За січень – жовтень 2020 року надходження єдиного податку з фізичних осіб становили 451,7 млн гривень.
Очільниця податкової служби зазначає, що безпосередньо у жовтні 2021 року надходження єдиного податку з фізичних осіб зросли порівняно з минулорічними на 25,3 відс. (на 13,7 млн грн) та склали 67,8 млн гривень. За жовтень 2020 року надходження єдиного податку з фізичних осіб становили 54,1 млн гривень.
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.