Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 17:00:42

Прокуратура у суді довела незаконність передачі майнового комплексу на Донеччині на підставі підробленого судового рішення

12.10.2021   11:51Агенцiя

Постановою Верховного Суду підтверджено обґрунтовану позицію Чернігівської обласної прокуратури стосовно незаконності передачі у власність ТОВ «Азовська продовольча компанія» вартісного майна на підставі підробленого судового рішення.

Органами прокуратури з’ясовано, що постановою Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області від 10.03.2015 задоволено адміністративний позов ТОВ «Азовська продовольча компанія», яким зобов'язано реєстраційну службу Ніжинського міськрайонного управління юстиції у Чернігівській області зареєструвати за товариством право власності на нерухоме майно ДП ДАК «Хліб України» «Новоайдарський елеватор» на підставі рішення Київського райсуду м. Донецька від 20.06.2014.

У подальшому, за договором купівлі-продажу від 08.06.2015 майновий комплекс перейшов у власність ТОВ «Сівік Альянс Груп».
Разом з тим, рішення Київського райсуду м. Донецька від 20.10.2014 про визнання права власності на майно судом не ухвалювалося та в Єдиному державному реєстрі судових рішень відсутнє.
Як висновок, ТОВ «Сівік Альянс Груп» придбало спірне майно, що належить державі в особі Кабінету Міністрів України, за договором купівлі-продажу від 08.06.2015, укладеним із ТОВ «Азовська продовольча компанія», якою право власності зареєстровано на підставі сфальсифікованого рішення Київського райсуду м. Донецька від 20.10.2014.

За фактом заволодіння посадовими особами ТОВ «Азовська продовольча компанія» цілісним майновим комплексом ДП ДАК «Хліб України» «Новоайдарський елеватор», а також незаконної передачі його у користування третьої особи, 10.11.2015 розпочато кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, що розслідується Генеральною прокуратурою України.

У ході досудового розслідування кримінального провадження з’ясовано, що при виготовленні рішення від 20.06.2014 невстановленими особами використано підроблену печатку суду.
З урахуванням наведеного, підтверджений експертом факт фальсифікації судового рішення використано Чернігівською обласною прокуратурою в якості нововиявленої обставини та підстави для перегляду постанови Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області від 10.03.2015.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно)

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно) 13:15

Старшого лейтенанта Володимира Шпака за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 21 січня.

 46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 13:11

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 24 січня в області зроблено 774 737 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію (2 дози) мають 375 938 осіб, або 46,1% дорослого населення. З-поміж них 43 особи отримали додаткову дозу та 4 364 — бустерну. Ще 18 454 людини (або 2,2%) щеплені першою дозою препарату.

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок 13:03

Керівник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про те, наскільки готові до несприятливих погодних умов чернігівські комунальники, о котрій годині доби виїжджає спецтехніка на дороги для прибирання снігу і за скільки годин вона може розчистити вулиці міста.