Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 серпня, 12:18:18

Адвокатурі Чернігівщини – 90 років!

10.11.2012   11:27

З 11 листопада 1922 року бере свій початок адвокатура України. Саме цього дня першою в Україні була створена Чернігівська губернська колегія захисників. Згодом були організовані Київська, Одеська, Полтавська, Харківська, Волинська, Донецька та Подільська колегії.

9 листопада в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбулися урочисті збори, присвячені 90-річчю створення Чернігівської губернської колегії захисників.

У святковому засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, адвокати області, члени Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів України, делегації адвокатів від регіонів України, Брянської області Російської Федерації, Гомельської області Республіки Білорусь, судді, прокурори, слідчі, керівники обласних відомчих органів виконавчої влади, Інституту історії, етнології та правознавства Чернігівського національного педагогічного університету, юридичного факультету Чернігівського державного технологічного університету, представники засобів масової інформації.

У своєму вітальному слові заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло підкреслив, що сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним із таких інститутів є адвокатура.

Він також зазначив, що сьогоденна українська адвокатура – це понад 500 адвокатських об’єднань різних форм і типів, майже 30 тисяч адвокатів. Упродовж всієї історії незалежної України вони активно втілюють в життя принципи верховенства права, надійно стоять на захисті прав людини в усіх сферах суспільного життя.

Вітаючи адвокатів, Олександр Шанойло висловив їм вдячність за високий професіоналізм, справедливість, уважне ставлення до людських проблем, побажав нових професійних звершень, натхнення та успіхів у нелегкій справі – справі захисту конституційних прав і свобод громадянина, забезпечення кожної людини кваліфікованою правовою допомогою.

«Упевнений, що сумлінне виконання своїх обов’язків, безкомпромісність працівників адвокатури, помножені на досвід і знання, сприятимуть подальшому розвитку України як демократичної і правової держави», - наголосив він.

Зі своїми вітаннями до присутніх також звернулися Валентин Мельничук, Олександр Соколов, колеги адвокати з Російської Федерації та Республіки Білорусь, представники прокуратури, судів, управління Служби безпеки України в Чернігівській області, духовенства. Усі вони побажали адвокатам Чернігівщини мужності й витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості й непохитності та вірності ідеалам правди.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів 09:08

На Чернігівщині, поблизу кордону з білоруссю, прикордонники спільно з Національна поліція України, вибухотехніками та кінологами виявили схрон зброї, що залишили окупанти.

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми 09:06

Співробітники ювенальної превенції проводять активну превентивну роботу в Семенівській громаді. Під час спілкування з дітьми поліцейські детально роз’яснюють їм правила безпеки під час літнього дозвілля.

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова 08:57

40, 20 або 10 тисяч гривень зможуть отримати чернігівці, які є власниками приватних житлових будинків, що постраждали під час активних бойових дій.

10 серпня - цей день в Україні і світі

10 серпня - цей день в Україні і світі 08:52

10 серпня у світі відзначають день лева, день біодизелю. У Латвії - день вогню, Національний день в Еквадорі та день ветеранів в Індонеції, також сьогодні відзначають День гаражних розпородажів, а в Італії вшановують Святого Лаврентія з Уеска.

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову 18:14

Чернігів приєднався до реалізації мовного проєкту «Єдині», головним напрямком якого є підтримка тих, хто має бажання перейти в спілкуванні на українську мову. Стартує він у нашому місті 20 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини