Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 15:56:48

В рамках призовної кампанії "Осінь-2012" на Чернігівщині продовжуються відправлення юнаків до війська

01.11.2012   12:16

Стати українським моряком далеко не просто

Сьогодні 10 парубків з Чернігівщини поїхали до Автономної республіки Крим, де впродовж наступних 18 місяців служитимуть в елітних підрозділах Військово-Морських Сил українського війська.
 
Троє з них поповнять лави морського спецназу, шестеро стануть морськими піхотинцями і один служитиме на одному з військових кораблів вітчизняного Флоту.
- Цієї осені командування Військово-Морських Сил України доручило відібрати юнаків до елітних підрозділів лише з кількох областей держави, - повідомив заступник командира морського тральщика "Чернігів" з виховної роботи каптан-лейтенант Олександр Сікальчук. - Чернігівщина  - одна з таких, адже стати українським військовим моряком не так вже й просто.

Умови відбору на "море" досить жорсткі: до підрозділів спеціального призначення юнаків відбирають за чіткими критеріями: зріст не нижче 180 сантиметрів, хороша фізична підготовка та гарні оцінки в атестаті.
 - З кожним призовником, - сказав Олександр Сікальчук, - проводиться тривала бесіда. - Особлива увага приділяється морально-психологічним якостям. Не менш важливим фактором є рівень знання державної мови. З понад півсотні призовників області лише 10-ро відповідають достойним критеріям.

За словами представника тральщика "Чернігів" усі кандидати відібрані з перспективою продовжити військову службу за контрактом. Охочих чимало, адже з 1 серпня 2012 року вдвічі підвищено грошове забезпечення військовослужбовцям Військово-Морських Сил української армії. Тож кожен й контрактник отримує близько 4000 гривень. Військовиі, які прослужили понад 10 років мають 5000 гривень і більше.

Загалом, цієї осені з Чернігівщини лави українського війська поповнять 660 юнаків. 45 служитимуть саме у Військово-Морських Силах.
 

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини