Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 15:53:17

"Крок до свідомого вибору!" та рок-опера "Destroy the Wall" - цікаве поєднання мистецва та виборів

01.11.2012   11:29

У середу, 31 жовтня в клубі ЦПМ "Апельсин" відбулася підсумкова прес-конференція проекту «Крок до свідомого вибору!».

Ірина Черенько, голова ЦПМ "Апельсин", повідомила, що з травня по жовтень 2012 року персонал та волонтери проекту проводили інформаційно-просвітницькі та активізаційні заходи для молоді районних центрів  Чернігівської області.

Просвітницькі семінари «ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ 2012 – ЗАГРОЗИ ТА ВИКЛИКИ» були проведені в Козельці, Носовці, Славутичі, Ріпках, Шостці, Новгород-Сіверському, Чернігові, Корюківці, Сосниці, Мені, Городні. Молодь, яка відвідала ці семінари, дізналась про зміни в виборчому законодавстві.

Цікаво і доступно інформацію про виборчий процес в Україні 2012 зміг донести лідер громадської організації «Освітній центр «Ініціатива» Павло Пущенко. А наочно закріпити отримані знання в творчих завданнях у вигляді міні-спектаклів організувала керівник «Театру 23» Тетяна Янко.

Крім того в ході зустрічей молоді вибрці поділилися своїми думками стосовно тих якостей та рис, які мають бути притаманні народному депутату України.

В результаті народний депутат має відповідати таким молодіжним критеріям. По-перше, це має бути фізично та психічно здорова  людина віком від 35 до 50 років. По-друге, мати вищу освіту. Проживати в Україні і бути патріотом своєї держави. Не мати судимостей і не бути причетним до корупційних дій. Також бути успішним управлінцем, харизматичним лідером та з ораторськими  здібностями. Ну і наостанок не давати порожніх обіцянок, а мати чітку програму  дій.

Станіслав Тавлуй, творчий режисер  проекту, розповів, що у всіх перелічених районних  центрах (крім Сосниці) та у  селищах Москалі і Шибиринівка  музична концесія «ПерсонА38»  у рамках проекту виступила з легендарною рок-оперою «Destroy the Wall», тема якої тісно переплітається з свободою вибору та активною життєвою позицією особистості як у минулі роки, так і в сьогоднішній час. Після презентації рок-опери відбувалося спікування із населенням, особливо молоддю. Обговорювалися проблеми сьогодення і куди рухатися далі.
- Цікавим був факт, що концерти сприймалися часто неоднозначно і люди очікували якихось роздач подарунків від кандидатів. А коли розуміли що цього не буде, то реакція була різною. Хтось розчаровувався, а хтось навпаки запрошував до себе і ділився чим є, - кажуть організатори.

Наприклад, у с. Шибиринівка, до хати, де зупинилися артисти, по закінченню концерту жителі принесли всілякої їжі і ще довго спілкувалися за столом.

Були і труднощі. Організатори кажуть, що в основному, вони виникали через небажання місцевої влади в районах підтримувати проведення концертів, або взагалі повного неприйняття таких заходів. Ускладнювала активну діяльність також повна відсутність молодіжних громадських організацій в деяких районах або мала чисельність активістів в інших. Хоча громада районних центрів цікавилася виступами і задавала багато запитань під час поширення роздаткового матеріалу.
            
Але не зважаючи на всілякі негаразди та перепони, проект "Крок до свідомого вибору!" на думку організаторів вдалося реалізувати на гарному рівні, залучити до нього багато молоді та вдохновитися на нові ідеї та проекти.

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини