Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 15:56:42

Заблукалу жінку врятовано

01.11.2012   10:51

Надвечір 31 жовтня до Чернігівського прикордонного загону надійшла інформація з Територіального управління МНС у Чернігівської області про те, що на телефон служби порятунку Брянської області в роумінгу надійшов телефонний дзвінок з території України.

Громадянка України Світлана С. повідомила що вона, втративши орієнтацію, заблукала в лісі біля населеного пункту Миски Щорського району Чернігівської області і не знає, де вона зараз знаходиться чи в Росії, чи в Україні, та благає їй допомогти.

Негайно на пошуки жінки були направлені дільничні інспектори прикордонної служби прикордонного посту «Гута Студенецька» відділу прикордонної служби «Гірськ».

Близько години знадобилось дільничному інспектору прапорщику Максиму Коржавіну аби в повній темряві знайти в лісових хащах, в 4 км від державного кордону, шестидесятип'ятирічну громадянку України.

Під час розмови з  дільничним жінка розповіла, що приїхала вона до своєї матері з м. Харкова  і під час прогулянки біля рідного  села в сутінках заблукала. Злякавшись вона намагалась додзвонитись до служби порятунку, але зв'язок з українським оператором мобільного зв'язку МТС був дуже нестійкий і вона скористалась роумінгом.

Вже за півгодини перелякану жінку дільничний доправив до місця  проживання її матері.

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини