Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 05:09:30

Центр соціальної адаптації потрібен

03.06.2021   09:25Агенцiя

2 червня заступник голови обласної ради Дмитро Блауш провів засідання робочої групи з питань реформування комунальної установи «Чернігівський обласний соціальної адаптації» Чернігівської обласної ради в комунальне підприємство.

У засіданні робочої групи, яка створена розпорядженням голови обласної ради від 14 травня 2021 року № 60, взяли участь начальник управління комунального майна обласної ради Василь Куліда, депутати обласної ради Олександр Кузьменко, Олена Яцкова та Олександр Демиденко.

Директор комунальної установи «Чернігівський обласний центр соціальної адаптації» Чернігівської обласної ради Микола Романов ознайомив з діяльністю закладу, який створений рішенням обласної ради сьомого скликання з метою забезпечення умов для соціальної адаптації громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах (бездомних, безпритульних та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі), залучення їх до продуктивної праці. За словами Миколи Романова, ідея перебудови роботи закладу у новий соціальний статус полягає в необхідності забезпечити фінансування діяльності та створення можливості для використання земельних ділянок і майнового комплексу для утримання господарства, вирощування сільгосппродукції, облаштування теплиць тощо.

До обговорення питання доцільності реформування закладу долучилися заступник директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації - начальник управління соціального захисту Інна Cнегерьова, радник заступника голови ОДА Віталій Мамедов.

Серед іншого було озвучено ідею створення служби підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства, та можливість отримувати субвенцію із державного бюджету для її забезпечення. Прозвучала ініціатива організувати роботу за прикладом діяльності Центру медико-соціальної та фізичної реабілітації інвалідів з порушеннями фізичного розвитку «Інтеграція» та КП «Надія», де очевидний синергетичний ефект взаємодії громадської організації та комунального підприємства.

Заступник голови обласної ради Дмитро Блауш висловив однозначну позицію, що центр потрібен, аби люди отримували ще один шанс повернутися до повноцінного життя у суспільстві. Цей унікальний заклад необхідний для надання послуг соціальної адаптації людям, що опинилися в складних життєвих умовах, а для цього потрібно врегулювати питання використання ресурсів, залучення фінансів, виробити чітку структуру і стратегію розвитку.

Учасники робочої групи доручили директору комунальної установи Миколі Романову сформувати і представити перспективний план розвитку та вирішили найближчим часом обстежити майновий комплекс, що перебуває в оперативному управлінні Центру і знаходиться у селі Левоньки Чернігівського району, і вже тоді за результатами розгляду сформувати пропозиції щодо доцільності реформування комунальної установи «Чернігівський обласний центр соціальної адаптації» Чернігівської обласної ради.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.