Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 14:25:40

Виявлено 37 нових випадків COVID-19

12.05.2021   19:34Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12 травня в області зафіксовано 65 нових випадків COVID-19.

У Прилуках виявлено 24 нових випадки, у Менському районі - 15, у Борзнянському - 7, у Прилуцькому - 6, у Корюківському та Куликівському - по 3, у Новгород-Сіверському та Чернігівському - по 2, у Чернігові, Ніжині та Городнянському районі - по одному. Госпіталізовано 20 хворих.

На жаль, за минулу добу зафіксовано дев'ять летальних випадків. Від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, померли 67-річна жителька Козелецького району, 70-річна жителька Чернігівського району, 88-річна жителька Ніжинського району, 68-річний житель Ріпкинського району, 74-річна жителька Ніжина; 59-річний, 64-річна, 91-річний та 73-річна жителі Чернігова. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу в області ще 1451 пацієнт одужав від COVID-19. У Козелецькому районі одужали 252 особи, у Чернігові - 117 осіб, у Варвинському районі - 91, в Ічнянському районі - 89, у Бахмацькому - 88, у Бобровицькому - 87, Чернігівському - 85, у Ніжині - 71, у Куликівському та Борзнянському районах - по 70, у Носівському районі - 68, у Новгород-Сіверському - 60, у Менському - 59, у Городнянському - 57, у Ріпкинському - 56, у Ніжинському - 48, у Срібнянському - 19, у Коропському - 16, у Семенівському та Сосницькому - по 11, у Сновському - 9, у Прилуках - 6, у Корюківському та Прилуцькому - по 4, у Талалаївському - 3. З них 89 хворих перебували на госпіталізації.

Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області –54 875, з них:   
- 48 341 пацієнт одужав;
- 4 588 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 609 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 1241 летальних випадків;
- 96 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в регіоні проведено понад 2100 досліджень

Останні новини Чернігівщини

На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45

Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.

В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14

Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.

Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06

Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини