Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 21:26:47

Конкурс журналістських робіт "МедіаЧе-2021"

12.05.2021   10:17Агенцiя

Традиційний весняний конкурс журналістських робіт для медійників Чернігівщини — "МедіаЧЕ" — стартує цього травня вже шостий рік поспіль.

Прийом матеріалів триватиме з 12 до 20 травня включно. Переможці отримають грошові премії, а усі фіналісти — пам’ятні дипломи.

На конкурс приймаються текстові та аудіовізуальні матеріали, оприлюднені у вітчизняній пресі, інтернет-виданнях, на телебаченні та радіо з 11 травня 2020 року до 15 травня 2021 року включно.

Конкурсні матеріали приймаються у чотирьох номінаціях:
    «Чернігівщина патріотична»;
    «Молодь Чернігівщини»;
    «Чернігівщина будується»;
    «Чернігівщина екологічна».

Наприкінці травня оргкомітет конкурсу оцінить подані роботи та обере матеріали-фіналісти. Остаточних переможців визначить голосування експертного журі.

Усі матеріали, що вийдуть у фінал, також братимуть участь у конкурсі за номінацію «Чернігівщина: голос спільноти». Тут лідера визначить онлайн-голосування аудиторії.

Заявки на участь у конкурсу приймаються до 23:59 20 травня на адресу електронної пошти konkurs.media.che@gmail.com.

Для матеріалів, оприлюднених в Інтернет-виданнях, надається активне гіперпосилання на матеріал; для матеріалів з друкованих ЗМІ — текст та сканована сторінка видання, для матеріалів телерадіоорганізацій — посилання на аудіо- чи відеозапис та скан-копія ефірної довідки. Також у заявці слід вказати прізвище та ім’я автора, контактний номер та номінацію, на яку подається матеріал.

Учасники можуть подавати на конкурс по одному матеріалу у кожній з номінацій.

Матеріали рекламного характеру до участі у конкурсі не допускаються.

Детальні умови конкурсу та докладний опис номінацій викладені у Положенні про проведення конкурсу журналістських робіт для медійників Чернігівщини «МедіаЧе» у 2021 році.

Оголошення та нагородження переможців конкурсу відбудеться у червні та буде приурочене до Дня журналіста.

Організатори конкурсу «МедіаЧе» — обласна організація Національної спілки журналістів України, Асоціація регіональних ЗМІ, «Професійна спілка працівників мас-медіа міста Чернігова» Всеукраїнської «Незалежної медіа-профспілки України» та Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Довідково. Конкурс «МедіаЧе» проводиться на Чернігівщині вже шостий рік поспіль. На перший конкурс, проведений як експеримент у 2016 році, надійшло 38 матеріалів. На конкурс 2020 року — 78. Переможцями минулого року стали: Лариса Галета у номінації «Чернігівщина: голос спільноти», Віра Курико — «Молодь Чернігівщини» та «Чернігівщина патріотична», Аліна Клименко, Павло Солодовник — «Дякуємо медикам», Дар’я Янушкевич — «Реформи на Чернігівщині». Окрему відзнаку також здобула Любов Сила.

Оргкомітет конкурсу «МедіаЧе»

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини