Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 серпня, 03:42:06

Чернігів за рівні права та можливості

13.03.2021   11:58Агенцiя

11 лютого відбулося засідання круглого столу з питань впровадження гендерної політики «Чернігів за рівні права та можливості!» метою якого є підвищення правової ґендерної освіти громадян, усвідомлення необхідності подолання традиційного підходу до становища жінки та важливості впровадження гендерної політики.

Серед запрошених були: Ломако О. А. - секретар міської ради, Лемеш Н. П. - перший заступник голови Чернігівськоїх обласної ради, керівник міжфракційної депутатської групи «За рівні можливості» в обласній раді, Заслужений майстер спорту з України біатлону, призерка чемпіонатів світу, Європи, чемпіонка Європи, учасниця зимових олімпійських ігор, Хольченкова Н. М. - депутатка Чернігівської міської ради, Семенець В. Г. –зступник начальника  управління – начальник віддлу у справах сім’ї та молоді  управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради,  Котенко В. А. – заступник начальника відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, Кузнецова – Молодчая Т. С. - директорка Чернігівського міського центру соціальних служб, Марчук І. П. - директорка Департаменту соціальної політики Чернігівської міської ради, Юда Л. А.- доцент кафедри історії України, археології та краєзнавства НУЧК» ім. Т. Г. Шевченка, кандидатка педагогічних наук, член громадської ради МФО «Рівні можливості», Литвиненко К. В. – в.о. начальника cектору з протидії домашньому насильству Чернігівського району управління поліції ГУ поліції в Чернігівсткій області, Канюка Л. І. – голова ГО «Спілка жінок м. Чернігова», Кальницька К. О. – кандидат психологічних наук, доцент, віцепрезидентка Асоціації політичних психологів України, Дорожкіна І. В. - почесний гість та інші.

Було обговорено актуальні питання:
- ґендерна рівність як частина повноважень органів місцевого самоврядування;
- реалізація політичних прав жінок: виклики та перспективи;
- соціальний портрет жінок міста;
- соціальний аспект допомоги жінкам міста;
- імплементація ґендерної політики на місцевому рівні;
- загальна концепція лідерства; чи є у лідерства стать;
- Закон України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків" реалії та перспективи його застосування у місті;
- специфіка та робота сектору з протидії домашньому насильству.

Особливу увагу приділено питанню становища жінки в умовах Covid19.

Серед проектів, який презентувала І. В. Дорожкіна, - початок роботи над випуском видання «Видатні жінки Чернігівщини» від княжої доби і до сьогодення.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання

Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання 22:23

За публічного обвинувачення Деснянської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін однієї з військових частин, дислокованої у смт Десна.

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни 22:19

У період з 19 липня по 4 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Головного управління ДСНС України у Чернігівській області під час здійснення робіт із планового очищення території загалом виявлено та знищено у встановленому порядку 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни.

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства 22:13

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, встановлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку службових осіб одного з підприємств міста Чернігова.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 22:00

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.