Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 травня, 14:52:13

Чернігів за рівні права та можливості

13.03.2021   11:58Агенцiя

11 лютого відбулося засідання круглого столу з питань впровадження гендерної політики «Чернігів за рівні права та можливості!» метою якого є підвищення правової ґендерної освіти громадян, усвідомлення необхідності подолання традиційного підходу до становища жінки та важливості впровадження гендерної політики.

Серед запрошених були: Ломако О. А. - секретар міської ради, Лемеш Н. П. - перший заступник голови Чернігівськоїх обласної ради, керівник міжфракційної депутатської групи «За рівні можливості» в обласній раді, Заслужений майстер спорту з України біатлону, призерка чемпіонатів світу, Європи, чемпіонка Європи, учасниця зимових олімпійських ігор, Хольченкова Н. М. - депутатка Чернігівської міської ради, Семенець В. Г. –зступник начальника  управління – начальник віддлу у справах сім’ї та молоді  управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради,  Котенко В. А. – заступник начальника відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, Кузнецова – Молодчая Т. С. - директорка Чернігівського міського центру соціальних служб, Марчук І. П. - директорка Департаменту соціальної політики Чернігівської міської ради, Юда Л. А.- доцент кафедри історії України, археології та краєзнавства НУЧК» ім. Т. Г. Шевченка, кандидатка педагогічних наук, член громадської ради МФО «Рівні можливості», Литвиненко К. В. – в.о. начальника cектору з протидії домашньому насильству Чернігівського району управління поліції ГУ поліції в Чернігівсткій області, Канюка Л. І. – голова ГО «Спілка жінок м. Чернігова», Кальницька К. О. – кандидат психологічних наук, доцент, віцепрезидентка Асоціації політичних психологів України, Дорожкіна І. В. - почесний гість та інші.

Було обговорено актуальні питання:
- ґендерна рівність як частина повноважень органів місцевого самоврядування;
- реалізація політичних прав жінок: виклики та перспективи;
- соціальний портрет жінок міста;
- соціальний аспект допомоги жінкам міста;
- імплементація ґендерної політики на місцевому рівні;
- загальна концепція лідерства; чи є у лідерства стать;
- Закон України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків" реалії та перспективи його застосування у місті;
- специфіка та робота сектору з протидії домашньому насильству.

Особливу увагу приділено питанню становища жінки в умовах Covid19.

Серед проектів, який презентувала І. В. Дорожкіна, - початок роботи над випуском видання «Видатні жінки Чернігівщини» від княжої доби і до сьогодення.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ "Чернігівський автозавод" 14:11

Під час робочої поїздки до Чернігівської області 12 травня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ «Чернігівський автозавод».

"Велике будівництво": Реконструкція мосту через річку Остер 13:54

На Чернігівщині продовжується оновлення доріг в рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво".

На Чернігівщині стартували навчання тероборони: організаційне ядро розгортає бригаду

На Чернігівщині стартували навчання тероборони: організаційне ядро розгортає бригаду 13:40

12 травня в Чернігівській області розпочались планові двотижневі навчальні збори з територіальної оборони, в яких беруть участь 2000 військовозобов’язаних оперативного резерву 2 черги та резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування «Північ».

СК

СК "Мена" – володар Суперкубку області 13:35

Пандемія Covid-19 вносить свої корективи в повсякденне життя, внесла вона корективи і у футбольний календар. Лише у травні цього року отримала шанс відбутися боротьба за Суперкубок Чернігівської області з футболу.

Сергій Шкарлет: Підготовка у профтехах має проходити за новими освітніми стандартами, тож треба прискорити їх оновлення

Сергій Шкарлет: Підготовка у профтехах має проходити за новими освітніми стандартами, тож треба прискорити їх оновлення 12:56

12 травня перебуваючи у складі делегації в межах робочої поїздки Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до м. Чернігів, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет відвідав Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування та ознайомився з роботою закладу.