Чернігів за рівні права та можливості
11 лютого відбулося засідання круглого столу з питань впровадження гендерної політики «Чернігів за рівні права та можливості!» метою якого є підвищення правової ґендерної освіти громадян, усвідомлення необхідності подолання традиційного підходу до становища жінки та важливості впровадження гендерної політики.
![](/uploads/29018-m.jpg)
Серед запрошених були: Ломако О. А. - секретар міської ради, Лемеш Н. П. - перший заступник голови Чернігівськоїх обласної ради, керівник міжфракційної депутатської групи «За рівні можливості» в обласній раді, Заслужений майстер спорту з України біатлону, призерка чемпіонатів світу, Європи, чемпіонка Європи, учасниця зимових олімпійських ігор, Хольченкова Н. М. - депутатка Чернігівської міської ради, Семенець В. Г. –зступник начальника управління – начальник віддлу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, Котенко В. А. – заступник начальника відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, Кузнецова – Молодчая Т. С. - директорка Чернігівського міського центру соціальних служб, Марчук І. П. - директорка Департаменту соціальної політики Чернігівської міської ради, Юда Л. А.- доцент кафедри історії України, археології та краєзнавства НУЧК» ім. Т. Г. Шевченка, кандидатка педагогічних наук, член громадської ради МФО «Рівні можливості», Литвиненко К. В. – в.о. начальника cектору з протидії домашньому насильству Чернігівського району управління поліції ГУ поліції в Чернігівсткій області, Канюка Л. І. – голова ГО «Спілка жінок м. Чернігова», Кальницька К. О. – кандидат психологічних наук, доцент, віцепрезидентка Асоціації політичних психологів України, Дорожкіна І. В. - почесний гість та інші.
Було обговорено актуальні питання:
- ґендерна рівність як частина повноважень органів місцевого самоврядування;
- реалізація політичних прав жінок: виклики та перспективи;
- соціальний портрет жінок міста;
- соціальний аспект допомоги жінкам міста;
- імплементація ґендерної політики на місцевому рівні;
- загальна концепція лідерства; чи є у лідерства стать;
- Закон України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків" реалії та перспективи його застосування у місті;
- специфіка та робота сектору з протидії домашньому насильству.
Особливу увагу приділено питанню становища жінки в умовах Covid19.
Серед проектів, який презентувала І. В. Дорожкіна, - початок роботи над випуском видання «Видатні жінки Чернігівщини» від княжої доби і до сьогодення.
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.