Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 23:42:44

Фахівці Держпродспоживслужби слідкують за виконанням норм Санітарного регламенту у школах

13.03.2021   09:54Агенцiя

У Коропській територіальній громаді за участю фахівців місцевого управління Держпродспоживслужби тривають моніторингові обстеження шкіл на предмет дотримання вимог нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, зокрема щодо організації харчування і медичного обслуговування, облаштування території, організації освітнього процесу, роботи з технічними засобами навчання тощо.

Особливу увагу спеціалісти звертають на складання двотижневого перспективного меню, забезпечення дітей якісною питною водою, облаштування місць для учнів з особливими освітніми потребами, на нові вимоги до санвузлів, організацію лабораторного контролю мікроклімату, освітлення.

Серед основних рекомендацій, наданих фахівцями, в тому числі передбачення внутрішніх санітарних вузлів з підведенням до умивальників холодної та гарячої проточної води; встановлення у туалетних кабінах непрозорих дверей із замками зсередини, постачання гарячої проточної води до навчальних кабінетів з фізики, хімії, біології, лабораторій та майстерень, проведення лабораторних досліджень згідно з вимогами Санітарного регламенту.

Дотримання вимог нового Санрегламенту контролюють також фахівці Бобровицького територіального підрозділу Держпродспоживслужби. Крім того, під час наради з представниками місцевої освітянської спільноти вони обговорили питання безпечного харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

Разом з тим спеціалісти Бобровицького управління Держпродспоживслужби продовжують проводити систематичні щоденні перевірки соціально важливих об’єктів з питань дотримання санітарного законодавства та виконання протиепідемічних заходів у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19.

Для інформування населення щодо запобігання занесенню і поширенню на території регіону гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, фахівці Держпродспоживслужби постійно співпрацюють із засобами масової інформації, як-то телебачення, соціальні мережі, інтернет-видання і таке інше, та проводять активну просвітницьку роботу, надаючи роз’яснення, проводячи бесіди, розповсюджуючи листівки тощо.

У разі потреби вживаються відповідні превентивні заходи, зокрема надаються попередження суб’єктам господарювання щодо недопущення в подальшому порушень карантинних вимог та необхідності дотримання протиепідемічних заходів.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.