Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 05:55:55

Фахівці Держпродспоживслужби слідкують за виконанням норм Санітарного регламенту у школах

13.03.2021   09:54Агенцiя

У Коропській територіальній громаді за участю фахівців місцевого управління Держпродспоживслужби тривають моніторингові обстеження шкіл на предмет дотримання вимог нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, зокрема щодо організації харчування і медичного обслуговування, облаштування території, організації освітнього процесу, роботи з технічними засобами навчання тощо.

Особливу увагу спеціалісти звертають на складання двотижневого перспективного меню, забезпечення дітей якісною питною водою, облаштування місць для учнів з особливими освітніми потребами, на нові вимоги до санвузлів, організацію лабораторного контролю мікроклімату, освітлення.

Серед основних рекомендацій, наданих фахівцями, в тому числі передбачення внутрішніх санітарних вузлів з підведенням до умивальників холодної та гарячої проточної води; встановлення у туалетних кабінах непрозорих дверей із замками зсередини, постачання гарячої проточної води до навчальних кабінетів з фізики, хімії, біології, лабораторій та майстерень, проведення лабораторних досліджень згідно з вимогами Санітарного регламенту.

Дотримання вимог нового Санрегламенту контролюють також фахівці Бобровицького територіального підрозділу Держпродспоживслужби. Крім того, під час наради з представниками місцевої освітянської спільноти вони обговорили питання безпечного харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

Разом з тим спеціалісти Бобровицького управління Держпродспоживслужби продовжують проводити систематичні щоденні перевірки соціально важливих об’єктів з питань дотримання санітарного законодавства та виконання протиепідемічних заходів у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19.

Для інформування населення щодо запобігання занесенню і поширенню на території регіону гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, фахівці Держпродспоживслужби постійно співпрацюють із засобами масової інформації, як-то телебачення, соціальні мережі, інтернет-видання і таке інше, та проводять активну просвітницьку роботу, надаючи роз’яснення, проводячи бесіди, розповсюджуючи листівки тощо.

У разі потреби вживаються відповідні превентивні заходи, зокрема надаються попередження суб’єктам господарювання щодо недопущення в подальшому порушень карантинних вимог та необхідності дотримання протиепідемічних заходів.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».