Аудитори впродовж січня забезпечили відшкодування втрат на суму 3,6 млн грн
За результатами проведених фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області заходів державного фінансового контролю впродовж січня 2021 року забезпечено відшкодування втрат на суму 3,6 млн грн.
Керівниками місцевих органів влади, підприємств та організацій прийнято 2 управлінські рішення.
За результатами проведених державних фінансових аудитів впроваджено 4 пропозиції щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна, за результатами яких досягнуто економічний ефект на суму 115 тис. грн.
За вчинені фінансові порушення до матеріальної відповідальності притягнуто 2 особи, 1 – до дисциплінарної.
Останні новини Чернігівщини
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».
Всесвітній день прибирання: Чернігівщина – серед цьогорічних лідерів України 11:13
Чернігівська область увійшла до трійки лідерів у межах проведення Всесвітнього дня прибирання – 2025, посівши друге місце у всеукраїнському рейтингу.